Gloom of Kilforth: A Fantasy Quest Game

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Gloom of Kilforth: A Fantasy Quest Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Hall or Nothing Productions
Nuts! Publishing
Schwerkraft-Verlag
Autoři: Tristan Hall
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

můžete se někdo podělit o dojmy, mě se tahle hra hrozně graficky líbí, ale nejsem si úplně jistý zda ji jen kvůli tomu musím mít.
9.7.2019 18:16:13

Hodně rozpačité dojmy
Hru jsem si kdysi koupil právě kvůli grafice karet. Tohle je totiž s přehledem hra s nejhezčími kartami, jaké jsem kdy viděl.

Bohužel je ta hra dost náročná na rozchození a to kvůli velkému množství drobných pravidel. Pravidla jsou navíc na zhruba 30 stran a toho textu je tam zkrátka hrozně moc. Hru jsem hrál pouze jednou a celou dobu jsem měl blbý pocit, že hraju něco špatně.

Navíc je v té hře velmi mnoho náhody. Stále se jen na všechno hází kostkou a navíc se doufá, že se otočí karty, které budou aspoň trochu k užitku.

Takže za sebe musím říct, že nakonec byl můj dojem ze hry natolik rozpačitý, že jsem ji raději prodal.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

9.7.2019 19:59:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy
Zkus se kouknout na předposlední Jouob.cast. Aleš tam o GoK hovoří - https://www.youtube.com/watch?v=oXJWMKFP3_E. Hru mám taky a i když je to hra v malé krabici, je to v podstatě velká hra. Pravidlově náročnější, ale ten zážitek stojí zato. Hru mám, kupoval jsem ji tady na bazaru a backnul jsem i Shadow of Kilfotrh na KS. Takže za mě spokojenost.

******
účastník JOUOB.castu

9.7.2019 20:32:59

microjelen
Tak to je fajn, že se vám to povedlo rozchodit a že se vám to líbí, protože zrovna tuhle hru má Aleš ode mě ;-).

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

9.7.2019 21:02:49

Vybíráme z Bazaru

OUTLIVE (Collector's Edition + 2x KS bonus)
OUTLIVE (Collector's Edition + 2x KS bonus)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas