Gloom - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Atlas Games
Autoři: Keith Baker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozsireni

Zkousel to nekdo hrat s rozsirenima? My jsme si to o vikendu strihli v sedmi se vsema rozsirenima a prislo mi to uz prilis chaoticke se spoustou downtimu. A to se mi to normalne libi...
14.2.2011 23:12:09

re
Njn, bylo to fakt zlouhavé :-) Já už to hrál s budovami Unhappy Homes a putovními postavami z Unwelcome Guests a bylo to fajn. Každopádně už ani ve čtyřech to nehrajem s plným počtem postav právě kvůli prostojům. Navíc spousta karet má skutečně hodně zdržovacích efektů (vracení zabitých postav do hry či moje obecně oblíbené "vyber si cokoli z discardu")

15.2.2011 08:44:25

aneken
My jsme si to o vikendu strihli v sedmi se vsema rozsirenima a prislo mi to uz prilis chaoticke se spoustou downtimu.

:)

myslim, že čyři hráči jsou maximum a možná by pak stálo za to před hraním balík projit a trochu ho vytřídit, vyházet ty zdržovací karty a pak by to mohlo být fajn.

15.2.2011 08:57:11

re
no vyjádřím se taky, když jsem byl v té sedmičce statečných...

příště bych to zkusil, jen se základní sadou karet, protože ty karty z rošíření, které jsem po většinu času držel v ruce já, byly úplně naprd. maximálně bych tam přidal ty Nevítané Návštěvy a jejich karty a hrál na 3 - 4 postavy a nemuselo by to být tak zlé...

jen nevím zda budu ještě někdy vůbec schopen to roztřídit...

15.2.2011 09:35:20

Vybíráme z Bazaru

Kemet krev a písek + kniha mrtvých  CZ
Kemet krev a písek + kniha mrtvých CZ
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas