Glen More II: Chronicles

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Glen More II: Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Funtails
GateOnGames
REBEL.pl
Renegade Game Studios
Autoři: Matthias Cramer
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad pravidiel


Ahojte,

Nájde sa dobrodinec, ktorý sa podujme preložiť pravidlá pre tuto hru?

29.11.2019 11:54:46

Preklad

Uvazuji o tom,poridil jsem si ji na vanoce. Uvidim,kdy se k tomu realne dostanu,pocitam tak do mesice.

31.12.2019 08:33:31

Překlad

Ahojte, pracuje se na tom ? :) zvažuji koupit...

Děkuji

6.2.2020 15:36:40

Překlad

Taky se moc přimlouvám za překlad.

28.4.2020 18:59:45

videonávod
Práve robím na video návode v angličtine, ale budeme ho robiť aj v slovenčine. Zatiaľ mám iba "base game", ale asi spravím teda aj druhú časť pre tie Chronicles.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

29.4.2020 10:23:56

Překlad
Tak to je bezva. Děláte krásné video návody. Díky ????

2.5.2020 14:57:44

překlad
Ahoj, jak je na tom překlad téhle hry, pracuje se na něm momentálně?

11.11.2020 21:23:43

Preklad

Ahojte, zaujala ma táto hra, pozerám aj na YT návody aj samotné hranie , ale preložené pravidlá by ma (a aj iných) potešili najviac. Niekto sa aj podujal na preklad? V sekcii PREKLADY niekto aj požiadal o preklad, nevieme v akom stave sú?
Ďakujem za odpovede :-)

8.2.2021 19:49:25

Překlad
Ahoj, stáhnul jsem si pravidla, ale bude to práce jako na kostele, a potřeboval bych asistenci někoho, kdo to pak nějak hezky zasadí do původní grafiky.

Nic neslibuji, protože neodhadnu časové nároky (s jednotlivými kronikami je toho přes 20 stran textu), ale tak za dva měsíce možná.

10.2.2021 09:16:51

Caranthir

To by bolo naozaj super.Mne osobne by na začiatok stačil preklad základu, kľudne len v textovej forme. A hádam sa niekto nájde,kto by ti pomohol s grafikou. Ešte raz Ďakujem za ochotu.

10.2.2021 12:55:50

Překlad
Ahoj, taky bych se mohl případně zapojit, pokud by byl zájem. Zvlášť teď, než vyjde rozšíření. A udělat aspoň nějaký textový přepis není vůbec problém.

16.2.2021 12:06:45

StaniKubi
To je super,že by si pomohol niekomu , Caranthir sa do toho pustí, skús sa s ním spojiť.

16.2.2021 19:37:00

Překlad
Hrubou verzi překladu už se Standou máme hotovou, jen si to vzájemně zkontrolujeme.

Pokud tedy nevadí rozházené formátování (nebude to vypadat tak hezky, jako origo pravidla, holt jedeme bez Acrobatu, ale všechen text tam bude), mělo by to být během pár dní k dispozici.

1.3.2021 11:03:37

Caranthir

Ďakujem za seba,a aj za iných, ktorí by si radi zahrali túto hru. Som rád,že sú tu ľudia, ktorí sú ochotní vo svojom voľnom čase pomôct iným s prekladmi.

1.3.2021 17:48:24

Caranthir
Taky se připojuji s díky ????
To je skvělá zpráva.

1.3.2021 19:22:54

Pravidla
Moc moc Vám díky oběma. Pravidla jsem přelouskal úplně v pohodě a teď se jen dočkat večera a zahrát to.
Skvělá práce.
Díky ;-)

PS: už se těším na zbytek

4.3.2021 16:19:12

Poďakovanie

Chcem veľmi pekne poďakovať za ochotu a prácu, ktorú ste odviedli.
Ako to už písal niekto skôr, je super, že ste ochotní vo svojom voľnom čase venovať sa aj tejto práci .

Ďakujem

4.3.2021 16:24:33

Překlad
Ahoj a díky všem,

určitě to stálo za to. :-) Některé kroniky jsou fakt jednoduché (trochu jsem se o tom rozepsal i na BGG), u některých jsem ale i s překladem proklínal kde co - koukám na tebe, Kroniko VI! Tam je totiž ke každé kartě, která přísluší nějakému významnému místu, i krátký příběh z historie Skotka. V originálních pravidlech jsou úryvky z Wikipedie (jakože fakt slovo od slova, klidně celý odstavec), ale v češtině nic takového samozřejmě není (a chvílemi jsem fakt uvažoval, že některé ty stránky založím :-).

Každopádně, kdybyste měli nějaké dotazy, připomínky, opravy atp., sem s nimi, zapracujeme do novější verze. Stejně tak nápady na další překlady. :-)

Díky, S.

btw. Kroniky už jsou taky zadány ke schválení, takže budou co nevidět dostupné. Do té doby si koukejte několikrát zahrát základ! ;-)

PS: V květnu (mi) má dorazit rozšíření Highland Games přidávající další 4 kroniky, takže v případě zájmu dejte vědět, dám to dohromady.

4.3.2021 17:46:36

Rozšíření
To je opravdu super zpráva. Jen to trochu zamrzí, že jsem rozšíření minul. Holt se pokaždé nezadaří. To ale nemění nic na faktu, že je to moc pěkné co děláš pro nás hráče anglickým jazykem nepolíbené.
Ještě jednou velké díky.

4.3.2021 18:24:47

Nessie
Přidal jsem pravidla ke Kronice A - Nessie (promo). Snad je brzy schválí. Výhledově bych mohl karty z kroniky naskenovat a hodit sem, kdyby o ně někdo měl zájem. Akorát jsem na HO a ke skenu se hned tak nedostanu.

15.3.2021 10:45:50

Vybíráme z Bazaru

Reichbusters - KS komplet + obaly + playmat
Reichbusters - KS komplet + obaly + playmat
Akt. cena: 5999 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas