nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Get Bit!

Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, závodní
Čeština: není
Vydavatelé: Mayday Games
Robot Martini, Inc.
Autoři: Dave Chalker
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

„Nebudu ztrácet čas s člověkem, který stojí frontu do žraločí tlamy.“ - Čelisti 

V malé hře Get Bit! hráči ovládají plavce pronásledované žralokem. Simultánním zahráním karet z ruky určují rychlost plavání, neboť v každém kole žralok doslova uhryzne poslednímu plastovému plavci končetinu. Toto veselé mrzačení je pochopitelně největším lákadlem hry.

Příprava hry:

Každý hráč dostane „legoidní“ figurku plavce a karty v hodnotě 1-5 (při pěti hráčích 1-6, při šesti hráčích 1-7). Plavci se náhodně seřadí za sebe, za posledního se umístí plastový žralok.

Průběh hry:

Hráči před sebe lícem dolů umístí vybranou kartu z ruky, poté je všichni otočí a vyhodnotí. Pokud dva či více hráčů zvolí kartu se stejnou hodnotou, jejich plavci se v tomto kole nepohnou! Ostatní plavci se seřadí před ně sestupně podle zvolených karet, tj. plavec s nejvyšší kartou unikátní hodnoty je na prvním místě, plavec s nejnižší hodnotou na posledním. Poté žralok ukousne končetinu plavci, který je bezprostředně před ním. Tento zmrzačený plavec se pak přesune na první místo a hra pokračuje dalším kolem. Pokud již hráči nemají v ruce žádnou kartu, vezmou si všechny zahrané karty zpět do ruky.

Konec hry:

Přijde-li plavec o všechny čtyři končetiny, vypadává ze hry. V okamžiku, kdy ve hře zůstávají poslední dva plavci, vítězí ten na první pozici.

Autor: tracnik

Rozšíření hry (1)

Get Bit! Sharkspansion (2011)

Popis ještě nebyl vložen.

rozšíření 4 - 7 hráčů od let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)

Vybíráme z aukcí

Záškodníci
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>