Gears of War: The Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 51x (Seznam vlastníků)

Gears of War: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reálie ve světě PC hry GoW...

Jelikož hodlám co nevidět, dát do kupy recenzi na tuto hru, rád bych si ozřejmil/upřesnil několik následujících otátek. Něco jsem našel na webu, něco pořád nevím. Podotýkám, neznám příběh PC hry:

a) Postava COGa se jménem Carmine, jaké měl křestní jméno? Nosil na hlavě pořád helmu. Na webu jsem se dočetl, že byli 4 bráchové Carminové. Takže, který z nich?

b) Prý existovala lambent Sarančata a ne-lambent Sarančata, která mezi sebou bojovala. Normální Sarančata prý byla něčím ozářena/infikována a pak se z nich stala lambent Sarančata. Na konci 3. dílu je prý Fénixův táta zničil pomocí jakési speciální zbraně (imulzní něco). Chápu to správně?

c) Pod čí velení COGové spadali? Řekněme čtveřice Fénix, Santiago, Cole a Baird. Pod Hoffmana, Stroudovou, někoho jiného nebo fungovali na vlastní pěst? Na co vlastně se Stroudová specializovala - navigační důstojnice?

d) COG byla vládnoucí strana či spíš nějaká organizace několika zájmových stran?

Díky všem znalým za vysvětlivky.
16.2.2012 20:00:08

laredo
a) skutečně jich bylo víc, byla to taková humorná postava, nováček v armádě, nic neuměl a v každém díle jeden umřel ze začátku hry.

b) Ano, Imulse, která se nachází na planetě a kterou lidstvo těží je nějak polointeligentní a pobyt v ní nakazí každého jedince. Locusti proto bojovali s lidstvem aby se dostali ven z podzemi a utekli před Imulsí a nakaženými Locusty.

c) Delta jednotka spadala pod Hoffmana pokud se nepletu.

d) netuším.

17.2.2012 10:30:33

laredo
Odpově´d na poslední otázku nalezneš zde: http://gearsofwar.wikia.com/wiki/COG

17.2.2012 10:36:08

Vybíráme z Bazaru

Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas