Galaxy Trucker: Velké rozšíření

xxxxxxxxoo hodnoceno 123x (Seznam vlastníků)

Galaxy Trucker: Velké rozšíření - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Galaxy Trucker
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Czech Games Edition
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Firefly

No, tak jsem pročetl vaše příspěvky a zase jedna hra, co mě zaujala. Jenom se zeptám, v této hře se dává dohromady i posádka nějak? Jako že se najímá, poté se s postavami hraje nebo něco podobného?
Mít tak postavenou Serenity s kapitánem Malem a jeho posádkou ... znáte Firefly? Můj srdeční seriál :)
12.1.2010 10:01:21

Drak
Kdepak, posádku máš v uávislosti na počtu kabin, ale nijak se jednotliví členové od sebe neliší. Ale můžeš si panáčky vybarvit fixkou a mít tam lidi z jakého scifi chceš :)

12.1.2010 10:07:34

rpg
Ještě dodělat pravidla, že ten umí ten a ten zas tohle ... a bylo by to dokonalý :) Díky za odpověď

12.1.2010 10:15:59

Drak
Firefly právě sleduju. Dost dobrý seriál, hodně se u toho nasměju, škoda že má tak málo dílů...

Co se týče toho "ten umí to a tenzas tohle", tak by se ti možná líbil Space Alert (taky od Chvátila), tam sice prakticky umí všichni to samé, ale je to kooperativka a jednotlivý členové posádky (hráči) musí čelit nástrahám vesmíru. Sice jsem to nehrál, ale je to každopádně více zaměřené na tu posádku. Galaxy Trucker je zase spíše o stavění lodi a hlavně o srandě ;)

12.1.2010 10:24:43

...
jednotliví...

12.1.2010 10:26:50

Drak
Juknu i na to, díky. Ono stavění lodí a sranda taky není nic špatného :)

A jinak Firefly? Doporučuji všem, je to něco, co bych s klidem mohl označit za nejoblíbenější záležitost. Humor, prostředí, příběhy všechno geniální a geniálně sladěné. Nechápu, proč to utli (teda chápu, malá sledovanost, ale nechápu tu malou sledovanost). Zkus i celovečerní film Serenity. Taky bomba.

12.1.2010 13:14:55

Drak
těžko říct, seriálů je, bylo a bude spousta a sfi-fi se všeobecně nějak moc nechytá (alespoň mám ten pocit)...

I Serenity jsem viděl. Nějak jsem si neuvědomil, že pilot k seriálu i celovečerní film mají stejný název, tak jsem si prostě doma pustil Serenity s tím, že jsem myslel, že se koukám na pilot seriálu a on to byl celovečerní film, který vznikl až později po seriálu (což jsem jaksi netušil) :)

12.1.2010 13:22:20

Drak
Sydo trochu kecá, máš tu odlišnosti mezi posádkou, buď je lidská nebo mimozemská a nebo lidský turista v luxusní kabině (něco jak Inara na Serenity).

12.1.2010 13:53:38

Bezy

offtopic
Drak: Ona by ta sledovanost nebyla mala kdyby ten serial hned od zacatku nesabotovali spatnym poradi dilu a prehazovanim mezi jednotlivejma vysilacima casama... Takhle je skoro zazrak, ze to vyslo na dvd.

12.1.2010 14:11:17

drak
ale určitě si to zkus zahrát (pokud možno se stejně zkušenými hráči) je to fakt bomba

12.1.2010 20:18:19

Firefly
Někde, myslím, že na bgg, jsem viděl fanouškovské rozšíření GT-Firefly.
Každý hráč nalodí jednu postavu ze seriálu, která mu dává různé výhody.

Ale nějak to už nemůžu najít.

6.12.2011 09:48:08

Vybíráme z Bazaru

Afternova (KS)
Akt. cena: 17 €
Končí za: 5 dnů

Offcanvas