nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Galaxy Trucker: Další velké rozšíření

Rozšíření pro hru: Galaxy Trucker
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Další velké rozšíření ke hře Galaxy Trucker je, jak už název naznačuje, opravdu velké. Přináší hráčům nové možnosti při stavění lodí, nové lodě, karty, které obvzláštní váš let, a pokud už vlastníte předchozí rošíření, najdete zde karty a lodě i pro 5. hráče. Tohle rošíření můžete hrát se základní hrou i bez předchozího rozšíření (ale s oběma rozšířeníma je to větší zábava a jde kombinovat více možností).

Co nového přináší Další velké rozšíření:

  1. Podpůrný tým - Osmnáct karet odborníků, ze kterých si během hry vybudujete podpůrný tým pro efektivnější stavbu a vypravení vaší lodi. Plus několik žetonků, které tím potřebuje ke své práci. O odborníky nemůžete nijak přijít.
  2. Výsadky - Pro nový typ letových karet budete rozhodně potřebovat pravidla pro výsadky. Majitelé prvního rozšíření si navíc mohou přidat pár nových karet do balíčku Drsných štrek, Zlomyslných plánů a Azurových mimozemšťanů. Přistání výsadku a pohyb po vaši lodi se nemusí pochopit hned napoprvé je potřeba to zkoušet dál a dál a nebát se chyb. Jakmile to hráč pochopí, může na výsadku dost získat.
  3. Nové technologie - 42 dílků pro stavbu raket s novými technologiemi, včetně technologií pomáhajících vypořádat se s výsadky nepřátel přímo na palubě vaší lodi. Jsou to například Solární panely, Manévrovací motory, Kadratovaná propojka, Kombinovaná podpora životních funkcí, Stanoviště robotů, Zbrojnice a Kulometná vežička, Dílky s nezničitelným plátováním.
  4. Nové třídy lodí - Deset oboustraných plánů, obsahujících pět lodí třídy IIB, IIIB a IV (takže máte-li první rozšíření, můžete i s novými loděmi hrát v pěti hráčích). A destička s pravidly pro let stupně IV. Navíc něco nových vesmírných kreditů, protože lodě třídy IV dávají šanci vydělat si slušný balík.  
  5. Nové letové karty - Po  4 nových kartách do balíčku stupně I, II a III. Acelý nový balíček 20 karet stupně IV. Setkáte se jak s vylepšenými starými typy karet, tak se zcela novými výzvami.  

Srhnutí:

Další velké rozšíření prověří jak vaše umění ve stavění lodí tak i jak se dokáže vypořádat s novými hrozbami.   

Autor: VFerda

Další názvy této společenské hry

  • Galaxy Trucker: Another Big Expansion

Vybíráme z aukcí

Sherlock - Prokletá soška
Sherlock - Prokletá soška
Akt. cena: 4 €
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>