Gaia Project: Galaxie Terra Mystica

xxxxxxxxxo hodnoceno 124x (Seznam vlastníků)

Gaia Project: Galaxie Terra Mystica - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Helge Ostertag
Jens Drögemüller
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo hra

Máte někdo zkušenost se sólo hrou? Je hra v jednom hráči dobře hratelná? Díky.
2.2.2020 11:18:21

solo
Sólo si zatím užívám.Hrál jsem to zatím jen 4x a sem tam udělám chybu, ale pořád jsem nadšen . Velká variabilita a stále rozhodování co nejprve. Al jde po bodech a musíš se držet blízko něj jinak v závěrečném bodování dostaneš na frak. Pravidla trochu hutná ,ale s "you tube" se to dá celkem dobře zvládnout.Za mne jedno z nej sólo.

21.3.2020 19:59:23

Menší dotaz, automa nemá žádné teraformacni kroky že? Ona se jen řídí tim jaké planety může osidlit nejmenším počtem teraformacnich kroku a pokud už žádná planeta na jeden krok není tak se dívá na planety na 2 kroky? 

1.10.2021 16:35:15

Nějaké další názory na sólo, když je hra venku česky? Uvažuju, že bych si to nechal dát k Vánocům, ale právě kvůli komplexitě a herní době bych to hrál hlavně sám. Na BGG sólo nedoporučuje jen asi pětina hráčů, to zní slibně. Jaké jsou tedy vaše dojmy? Díky.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

10.10.2021 15:20:47

Skvele sólo som nadšený, skúsil som sólo na Arnak aj kampaň, Dunu, atď. a automa k tejto hre je podľa mňa najprepracovanejsia ktorú som hral, musíš trosku viac naštudovať ale stojí to zato. Neváhaj kupuj hra je super ci sólo alebo dvojica alebo viac hráčov. 

17.10.2021 12:09:47

Gaia je v sólu výborná, díky Automě (která má 5 úrovní obtížnosti) od Stonemaier games. Chová se jako protihráč, blokuje boostery, planety, ale taky dobíjí energii stavěním blízko hráče.

18.10.2021 07:31:02

Jo, předevčírem první sólo a dobrý. Hra teda trvala skoro 2,5 hodiny. Nejvíce času zabere hledání, kam umístit nový důl automy. Ostatní akce jako vylepšení, blokování akčních polí či postup po stupnici jsou vyřešené během chvilky. Pravidla jsou napsaná přehledně, pomáhá i velká “lama karta”, kde je na jedné straně přehled vlastností národů a na druhé tah automy. Hrál jsem na běžnou obtížnost za Atlantidy a prohrál o asi 30 bodů s Krustonauty.

@RadstaR Jo. A pokud je takových planet (co vyžadují např. 2 tera. kroky) více, porovnává se další tie-breaker (tj. nejblíže k vaší planetě a pak případně směr podle šipky).

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

7.1.2022 09:21:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte,bol by prosim vás niekto ochotný spravit gameplay alebo videonávod na solo hru.Dakujem.

5.9.2023 17:26:30

Vybíráme z Bazaru

Velká Kvedlinburská - včetně dopravy
Velká Kvedlinburská - včetně dopravy
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas