nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Funny Friends

Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 2F-Spiele
PS-Games
Rio Grande Games
Autoři: Friedemann Friese
Marcel-André Casasola Merkle
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Víte již o čem je život? Chtěli byste změnit nějaké své rozhodnutí? Začněte žít od začátku a změňte svůj osud - chcete si vyzkoušet, jak by se Váš život ubíral, kdybyste v mládí brali drogy, flámovali, případně měli geniální podnikatelský nápad? Právě pro Vás je tu hra Funny Friends, neboli Fiese Freunde Fette Fetten!

Ve hře se vžíváte do role teenagera, který je nepoznamenán životem. Na začátku hry si každý stanoví/vylosuje své životní cíle, které budou ovlivňovat jeho další život a události v něm - můžete opakovat školní ročník, začít kouřit, najít si přítelkyni, účastnit se náboženského diskuzního kroužku či zažít první sexuální zkušenosti během Oktoberfestu.

Každá z těchto událostí ovlivňuje charakteristiky hráčovy postavy - závislost na tabáku, alkoholu, drogách, bohatství, zdraví, smutek, spiritualitu, obezitu a moudrost. Ovšem růst každé z charakteristik má svou cenu - pokud příliš kouříte - zhubnete; příliš ztloustnete - musíte přestat pít; přílišné pití způsobí ztrátu moudrosti... Během hry získává hráč přátele mimo jiné i mezi ostatními hráči, to co se děje tedy tomuto hráči, ovlivňuje v dobrém i zlém často i jeho přátele, což je jeden ze základních prvků interakce v této hře.

Kdo jako první splní své životní cíle, ve všech kategoriích, ten je vítězem... Ale nečekejte, že by to bylo jednoduché :-)

Autor: Kedrigern

Další názvy této společenské hry

  • Fiese Freunde Fette Feten