Fuji Koro - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Jerome Demeyere
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

kampaň zde:
https://www.kickstarter.com/projects/gamebrewer/fuji-koro-deluxe?ref=discovery&term=fuji+koro&fbclid=IwAR3BZogCJZxdK0Jx7EhRCKag01312PZkrppMBitqGF4bAF_u5jeDTOEeo-4
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
25.3.2019 21:29:16

...
Tak to sleduji. Nakopla mě lokalizace, ale pochopitelně se mi líbí, že je ta hra vlastně jazykově nezávislá. Shlédl jsem to gameplay video z KS a moc se mi to líbí. Předběžně bych do toho asi šel. Díky lokalizaci to vypadá, že je možné vynechat KS a koupit hru na podzim přímo. Akorát netuším, jaká bude cena potom, jestli by přecijenom nestálo za to jít do toho skrze ten Kickstarter...

To "minecraftové kraftění", které jsem někde viděl zmíněné, je tam napasované poněkud nevalně. Důležitý je počet kostek a typ, které musí být k dispozici pro sestavení požadovaného obrazce. Ale protože si to lze pokaždé kompletně přeskládat, tak je to úplně jedno, jak jsem to tam měl, co jsem plánoval, prostě to přerovnám a bude to ok. Zvláště, když mohu mít libovolný počet stavebních kostek libovolného druhu navíc a je to ok. Pouze u zbraně je nějaký celkový maximální limit všech kostek dohromady.
Nějakou roli to uspořádání má, ale k minecraftu bych to nepřirovnal... :)

30.3.2019 00:58:10

Back
Hodně uvažuju, že bych do toho šel. Najdem se 4 na lepší poštovné?

30.3.2019 09:15:46

budu brát 4x deluxe s playmatem

tak kdyby si chtěl, tak se mi ozvi

30.3.2019 17:04:19

To Design
OK, chvíli počkám jak se budou vyvíjet SG a dám vědět.

30.3.2019 17:53:11

KS
ma jeste nekdo volne misto na ten group ?

15.4.2019 12:35:01

plno
Já už mám plno :) sry :)

Ale budu rád když backneš přímo na KS :) .. nějak se jim to stoplo.. tak doufám, že se to zvedne poslední dny.. Chtělo by to odemknout ty SG a obávám se, že to neklapne.. Otázka tedy je jak se k tomu postaví Brewer Game

15.4.2019 13:10:46

Deluxe with Playmat
Objednávám 4 ks Deluxe with Playmat, 3 ks mi tedy zbývají pro zájemce. Zájemci, pište mi soukromou zprávu, prosím.

16.4.2019 00:37:14

Update
Dneska bude velký update. Měli by otevřít nějaké SG, případně otevřít nějaké nové herní mechaniky nebo scenáře.

Předpokládám, že jsou nespokojeni s vývojem kampaně. Takže pokud jste o téhle hře aspoň trochu uvažovali, tak dneska večer mrkněte!!! a případně podpořte. Sám jsem zvědav, co z nich nakonec vyleze

16.4.2019 15:20:57

Deluxe with Playmat
Moje čtyřčlenná skupinka je plná, díky za rychlost ;o)

16.4.2019 16:39:19

Update
Už je tam ten nový update!!! a je to super !! takže kdo váha tak mrkněte

16.4.2019 16:45:16

Vybíráme z Bazaru

Glory: A Game of Knights (CZ)
Glory: A Game of Knights (CZ)
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 5 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas