Frostpunk: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Frostpunk: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Jakub Wiśniewski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupná rozšíření

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak to je s rozšířeními, která se aktuálně na e-shopech ke hře objevují a jejich kombinací?

 

Konkrétně mě zajímá u kterých rozšíření se jedná pouze o kosmetický upgrade a které opravdu nějakým způsobem fungují jako rozšíření herních mechanik? (Miniatures, Resources, Dreadnought, Playmat, Timber City)

Případně pak ještě, jak je to s kombinací Miniatures a Timber City. Z náhledových fotek mi totiž přijde, že to je v podstatě to samé, pouze jednou 2D ve dřevě a jednou 3D v plastu.

 

Díky!

14.12.2021 16:20:41

Odpověď je jednoduchá - všechny tebou vyjmenované rozšíření jsou pouze kosmetické. Jediné rozšíření které má herní význam je Frostlander (a i v něm jsou kromě nových karet i kosmetické prvky). Ale to nevím jestli se bude prodávat v retailu jelikož to bylo na KS jako KS exclusive. Ale to jak víme ještě 100% neznamená že se to do retailu nedostane. 

A ano, u Miniatures a Timber City je rozdíl pouze v materiálu. Nemá cenu si kupovat oboje. Záleží co preferuješ - plast vs. dřevo.

14.12.2021 17:47:07

Díky za odpověď, aspoň vím, že mě hra nebude stát tolik peněz :-)

10.1.2022 14:36:24

Ještě doplním že to rozšíření Frostlander se prodává i v retailu a celkem doporučuji ho vzít jelikož přidává znovuhratelnost novými kartami událostí , zákony atd. Na rozdíl od ostatních rozšíření které jsou pouze kosmetické. Navíc není drahé.

10.1.2022 15:02:17

Albi má v předprodeji Frostpunk i s rozšířením Frostlander.

11.1.2022 08:55:37

@Creatides To rozšíření není KS exclusive, ale v rámci KS je zdarma k jakémukoliv pledgy.

18.1.2022 10:34:17

@Hologos Jasně už jsem psal že se normálně prodává. A rozhodně doporučuju koupit ten zvýhodněný set s tím rozšířením jelikož přidává např. nové karty událostí a tím zvyšuje znovuhratelnost. A za tu cenu to rozhodně stojí.

18.1.2022 15:45:02

@Creatides: Já koupil KS edici delux se všema cosmetics :))

18.1.2022 15:54:08

Vybíráme z Bazaru

Drako: Drak a trpaslíci
Drako: Drak a trpaslíci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas