Fortune and Glory: The Cliffhanger Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Fortune and Glory: The Cliffhanger Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rakev od Flying Frogu

tohle vypadá na must-have... dobrodrůžo ve stylu Indiana Jonese, honba za poklady s náckama a jinýma záporákama v patách... navíc opět v typickém FFP cinema kabátu... už aby to bylo venku, tomuhle určitě neodolám
26.6.2011 12:17:41

wow
Wishlist...

26.6.2011 13:43:30

Vecerne citanie :-)
Pravidla su na webe
http://www.flyingfrog.net/fortuneandglory/pdf%5CFANG_Rulebook_FINAL_WEB.pdf

10.8.2011 09:48:31

pravidla
Vypadá to super, teď ještě aby se to dalo pořádně hrát, dosavadní hry od FFP nebyli špatný ale kulervoucí to taky nebylo. Asi do těch pravidel nahlídnu :-)

10.8.2011 10:02:49

luxus
kooperativní i kompetitivní mód... ještě lepší :)

10.8.2011 17:09:56

hmm
Tak tohle se mi začíná líbit....šup do wishlistu.

10.8.2011 17:27:55

Málo komponent
Taky mě ta hra už před nějakou dobou zaujala a měl jsem na ni spadeno, ale když někdo na BGG přečetl z obrázku krabice obsah krabice, tak je tam toho zoufale málo. Bude to pěkně prázdná rakev (pravděpodobně tak velká jen kvůli desky) a to mi na nadšení moc nepřidalo. Dost obezřetně teď čekám na vydání a určitě nejprve vyzkouším, než abych hned kupoval. Hry od Flying Frogů mi navíc většinou moc neutkvěly jako dobré hry, tak pravděpodobně nechám spát i tohoto macíka.

11.8.2011 11:45:24

Kadaver
komponenty jsem nejak necheckoval, ale podle pravidel mi to přijde zajímavé... co se týče her od FFP, tak jediné co fakt nesnáším je Touch of Evil, ale jinak mám jejich hry rád (když pominu, že Invasion je bez house rules na ufony vyhratelná dost obtížně)

11.8.2011 16:59:52

málo komponent
no nevím, když kouknu na fotku:

http://www.boardgamegeek.com/image/1061921/fortune-and-glory-the-cliffhanger-game?size=original

tak mi tam těch komponent tak málo nepřijde, a ona ani ta "rakev" asi nebude tak velká jako od FFG...

11.8.2011 17:59:35

to zluda
A teď si to porovnej se Starcraftem nebo s Arkhamem, který je v menší krabici :-)
EDIT: Jsem na hru pořád zvědavý, ale to mě trochu zamrzelo, obzvláště, když to prostě prezentují jako rakvovitou hru, tak že by měla být rakvovitá i vevnitř a ne tak velká jen kvůli plánu (viz Middle-Earth Quest :-) ).

12.8.2011 10:33:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Preview
Tak podle prvního přečtení návodu a vybalení z krabice to vypadá velmi povedeně. snad budu moci říct to stejné i po odehrání pár her...

23.9.2011 12:35:48

Ladik81
Jestli bude možnost, hoď sem potom pár fotek. Jsem na to docela zvědavej :)

23.9.2011 14:20:00

Deskovec
Tak fotky nejsou moje silná stránka, ale pokud se něco povede, tak to sem hodím :)

23.9.2011 14:40:15

Ladik81
Určitě pak napiš nějaký report z hraní. Tahle hra mě taky docela zajímá, ale podle některých ohlasů na BGG se zdá, že toho hráč ve hře moc neovlivní a vše je závislé na hodech kostkou a na kartách které přijdou.

23.9.2011 15:26:21

Re
Já měl z letmého prolétnutí pravidel dojem, že se to dost blíží Touch of Evil, což by byl (pro mě) docela průšvih. Na druhou stranu náhoda mi u většiny her od FF zas tak nevadí a prostě k tomu patří...

23.9.2011 15:33:41

Je to jako Touch of Evil, jen jiné téma a pár odlišností.

Pohyb - hod kostkou, encounter - několik po sobě jdoucích hodů kostkou, boj - další sled hodů kostkou.

Touch of Evil mám rád, ale nikdo ho se mnou nechce hrát, takže tohle vidím zcela jasně a prozatím se budu muset obejít bez.

23.9.2011 17:19:56

rbx

Eyron
tak A Touch of Evil jsem hrál jednou a nejak mi nepřišlo, ze by se to tomu podobalo. Me to naopak přijde jako přesně to, co jsem od toho požadoval. Jedine, co mi nesedí je to, ze se na iniciativu haze kostkou.
A co se tyče obsahu, tak tam je toho mraky. Ta krabice není samoucelna.

23.9.2011 17:33:39

Vybíráme z Bazaru

HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas