Food Chain Magnate

xxxxxxxxxo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Food Chain Magnate - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & MindOK
Splotter Spellen
Autoři: Jeroen Doumen
Joris Wiersinga
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ve dvou

Ahoj.

Jaká je hra ve dvou hráčích? Díky.

27.3.2022 11:26:34

Jestli můžu tuto hru doporučit, tak až od 3 hráčů. Ve dvou jsem to jednou hrál a není to ono. Né, že by to bylo ve dvou špatná hra.   

27.3.2022 14:43:56

Hral som vo dvojici asi 10x, môžem vysoko odporučiť. Toto je skvelá hra v akomkoľvek počte hráčov, a výborne funguje aj v 2. 

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

27.3.2022 17:52:12

V dvoch sa to hrat da, je to hratelne, ale tiez si nemyslim, ze to je to prave orechove. Hral som to primarne v 3-4 hracoch, a par hier v dvoch. Neda sa to porovnat.

-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

28.3.2022 09:05:23

urcite NIE!, zabijes vynikajucu hru!
Tvrdit, ze hra v dvoch funguje? na kolko, na 3% ? To potom uplne rovnako funguje aj šach solo…

29.3.2022 00:49:08

V 2 má FCM inú “príchuť” ako v 3 a 4, ale stále podľa mňa funguje skvele. Je to také viac "šachovejšie", ale stále treba robiť mnoho dôležitých rozhodnutí. Ak by som mal hrať FCM iba vo dvojici, aj tak by som si ju kúpil a v tej dvojici ju hral. 

Samozrejme, že v 3 a 4 hráčoch je interakcie ešte viac, a hra je ešte lepšia, ale ak by ma niekto volal na 2p FCM, okamžite sedím pri stole. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

29.3.2022 15:53:18

Přesně jak píše @Cardinalle ve dvou jsou to šachy, uděláš chybu a už se vezeš, ono teda i ve 3 a 4 musíš počítat až se ti kouří z hlavy ale přece jen je to jiné, nemůžu říci co je lepší a co horší, protože někomu právě ta šachoidnost může vyhovovat - není tam už nikdo další, kdo ti to zamíchá a je to předvídatelnější. 

29.3.2022 17:16:17

Mám odehráno desítky her a hráli jsme v 95% případů sami se ženou. Pořád nás to baví, jedna z nejoblíbenějších. (a nejvyhrocenějších)

11.4.2022 17:58:26

Staci si pozriet Gari's game. Vsetko sa da hrat v roznom pocte, je to o tom ake ma clovek poziadavky. Pre hru v dvoch hracoch su tu ine vecicky a lepsie. Mne by sa to v 2 mozno tiez pacilo, keby som nemal za sebou uz niekolko hier v 3 a hlavne 4 hracoch. Hra neodpusta a pri dve 2 hracov je ten snowball efekt este vyraznejsi.

-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

12.4.2022 08:29:27

Vybíráme z Bazaru

Dračí doupě PpZ - příručka pro PJ
Dračí doupě PpZ - příručka pro PJ
Akt. cena: 215 Kč
Končí za: 9 hodin

Offcanvas