Folklore: The Affliction

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Folklore: The Affliction - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: GreenBrier Games
Autoři: Adam Sadler
Brady Sadler
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS problém

Právě jsem dostal zprávu, že odeslali můj pledge. Vzhledem k tomu, že spousta lidí reportuje problém s plísni v krabicích (v Číně bylo očividně vlhko), doporučuju pořádně prohlídnout, dost možná se budou muset ty krabice vyhodit. V případě toho Creature Crate to dost zamrzí, no ale co s tím...
26.9.2020 09:45:53

Krabice
No to doufám že ne, ta komplet krabice bylo vlastně to jediné proč jsem backoval třetí KS. To budu požadovat náhradu, pokud to tak bude.

26.9.2020 09:53:48

...
Nějaká výměna je asi možná: Julie Ahern k tomu napsala na facebooku:
Hey everyone, I am making this a pinned post regarding boxes. If your boxes have spots please fill out the survey here. https://s.surveyplanet.com/xZiBpws78
As we get information from the manufacturer I will update this post. I will be removing all other new posts so I have one place to share information. I will end comments on the first post with all the people who first reported but that will remain so I can follow up if you posted there. Currently, the manufacturer said they can start making new boxes at the end of October. Thank you for your patience, and know we are super upset about this as well.

26.9.2020 11:08:18

To Azalin

Muzu se prosim zeptat, od koho mate link na odeslani? Mi zatim nic neprislo, doufam ze to jedte poslou :(((

29.9.2020 20:01:54

stopka
Oni to stopli. Prý počkají na nové krabice z číny, které se budou vyrábět v říjnu, pak to zase popluje měsíc lodí, bůhví kdy si najdou čas zkompletovat to s původním obsahem, když v evropě to aktuálně leželo ve skladu už nějaké 3 týdny... Pak budou vánoce a zahlcené přepravní linky... No se*ou mě s tím.
No a ještě bude sranda jak vypadají balíčky karet. Jsou sice zabalené v celofánu, ale někdo psal na BGG že to dal ven na sluníčko a pozoroval uvnitř kapičky vlhkosti... To někdo fakt hodně pokálel...

29.9.2020 20:11:43

To MikeDundee

Aha, jako uplne ? Doprcic, nicmene by teda aspon tohlemojli napsat vsem, to je bordel. Cekam na temer all-in, ta hra je snad zakleta :((

29.9.2020 20:42:35

JirinJirin
Jo, je to zakletý. Já bral taky all in. Už jsem to měl v plánu hrát se skupinou. Myslel jsem , že tohle bude první kickstarter, který mi dorazí o něco dříve než slibovali (a to jej už předtím hodně nadstavili, skoro 2 roky od kampaně). Ale jak se zdá, ani tady ten prosincový deadline nestihnou... (rád se budu mýlit)

29.9.2020 21:02:42 | Upraveno autorem (porovnej)

stopka
Sice to stopli, ale já má v tracking toto, tak nevím, uvidíme:

29 Sep 2020
14:13
In transit
28 Sep 2020
20:34
In transit
26 Sep 2020
08:09
Presented to Carrier
26 Sep 2020
04:39
Packed for Export to Czech Republic

Jestli to dorazí, tak to asi budu muset převzít, což se mi sice moc nechce, ale asi lepší než to vrátit, to bych se taky nemusel dočkat nikdy...

30.9.2020 08:55:10

To mikedundee

A prosim te ty nejaky track no mas? A odkud vite ze to stopli, ja zadny info nedostal ani nevidim zadny vyjadreni nikde :((((

30.9.2020 18:41:58

JirinJirin
Mně nic nepřišlo.
Jsou kolem toho debaty na facebooku. https://www.facebook.com/groups/947419588731659

Jeden z tvůrců - Julie Arnhem k tomu napsala:
Hi! I talked to Games Quest just now. Automated system may have sent out emails, but I am assured they have stopped shipping.

Teď asi usilovně hledají řešení, testují co je to za plíseň a jestli to není škodlivé a pro případ, že by opravdu měli vyrábět všechny boxy znovu tak radši stopli odesílání, protože by museli platit na své náklady další vnitrozemské rozesílání prázdných krabic. Moc si ale nedokážu představit jak (a hlavně kdo) jim bude ten obsah desinfikovat (plíseň je prý i zespodu na plastových insertech) a dávat do nových krabic. A jak jsou na tom vlastně ty karty zabalené v plastu, jak už jsem zmínil. No a teď je otázka, když jim to tam teď bude několik dalších měsíců ležet zabalené, nebude to vlastně ještě horší a veškerý obsah tou plísní "kvalitně" proleze a načichne ? (prý je to cítit podle některých, co už to rozbalovali).

Hele ale třeba nám do ČR doručí nějakou "lepší" šarži, jejíž paleta neplavala při povodních v Číně ve vodě ;-)

30.9.2020 19:13:52 | Upraveno autorem (porovnej)

DPD
Právě jsem dostal zprávu od DPD, zítra doručujou, předpokládám, že je to Folklore...

30.9.2020 20:15:21

Azalin
Tak dej určitě vědět v jakém stavu to máš...

30.9.2020 20:48:39

To mikedundee

Ok, moc diky za info, no stejne nezbyva nez cekat, chjo. Taky budu rad za info, jak to vypada ;) diky

30.9.2020 21:14:40

Špatné zprávy
Tak nesu špatné zprávy, dnes dorazila krabice a je plesnivá :/

Jinak balení naprosto otřesný. Vše pouze v lepenkové krabici bez jediné výztuže, tudíž mám krabici posledního rozšíření naraženou samozřejmě a to beru ještě jako dobrý výsledek. Tedy až na to že mi tyhle plesnivé krabice jsou k ničemu tak jako tak.

1.10.2020 13:07:35 | Upraveno autorem (porovnej)

winring
Tak to je dobrej průser, to je asi fakt plesnivý všecko. Na facebooku je k tomu přes 300 komentářů a to jen v jednom hlavním příspěvku, ostatní posty týkající se stejného problému administrátoři mažou. Každou chvíli tam přibyde že někomu to dorazilo a má to plesnivý. Někteří to už i vyhodili.
Je to nějak cítit ?
Vidíš nějaké stopy plísně i na ostatních papírových komponentách ? (deskách, kartách, knihách...)

1.10.2020 14:22:34

Stav.
Cítit jsem to moc nezkoušel, nechtěl jsem z toho něco ještě chytit, navíc mám alergii na plíseň. Vysloveně to nesmrdí.

Ostatní komponenty vypadají v pohodě ale moc do podrobna jsem je nezkoumal. Z prvního pohledu karty a desky nejsou zprohýbané a ani na nich nejsou fleky.

1.10.2020 14:52:46

Stav
Tak já jsem celkem příjemně překvapen. Jako na krabicích jsou dole zevnitř trochu fleky a asi je vyhodím, ale to je v pohodě, ty pošlou znovu. Obsah se zdá být OK.

1.10.2020 16:30:03

Update od Julie Arnhem z facebooku
UPDATE: We are having games tested for cross contamination. They have arrived but the lab has a massive backlog. Manufacturer has offered to have some shipped to China for testing, but we are insisting it be done here. However, if anyone knows of a lab in the UK we would also like to send a set there.
UPDATE: We are definitely pursuing a full reprint, but we do not have confirmation about whether or not the manufacturer will agree to it until testing is completed.
UPDATE: GamesQuest stopped the shipping process Monday morning, but anything that was already in process by then was shipped out. We have been told that was the Executioner pledge level.

1.10.2020 18:32:44

v suchu
Tak já patřím k těm šťastným. Včera dorazilo. Žádná voda, žádná vlhkost, žádná plíseň. Naprosto v suchu, bez poškození.

2.10.2020 08:07:33

Tangram
Tak to gratuluju, no já mám aspoň v pořádku všechno kromě krabic, který jsem vyhodil.. snad pošlou nový, ten creature crate by se hodil.. ;-)

2.10.2020 13:03:10

v suchu
Dnes krabice dorazila a je v suchu (edice Executioner pledge level).

2.10.2020 16:49:06

Dostal jsem email o zásilce z německa, myslím, že by to mohl být Folklore..

20.4.2021 13:17:06

Tak to nebyl Folklore..

22.4.2021 11:21:51

Ahoj, je tu někdo, kdo to backnul, a zatím mu nedorazilo vůbec nic (ani plesnivý, ani notifikace)? Začínám mít trochu obavu, že jsem jim zmizela v matrixu. Jediné vysvětlení je, že máme Beastmaster pledge, a podle toho, co jsem našla, odesílali jen Executioner pledge, ale ta doba je už fakt dlouhá…

4.5.2021 12:38:45

Já taky nic nemám. Taky jsem bral Beastmaster pledge. A nikde nic, ani vidu, ani slechu…

4.5.2021 12:43:51

Bral jsem all-in a nic…

Každopádně jsem napsal dotaz, jak je to s EU a dodáním her a tohle je odpověď:

The issue with mainland EU is we had to quickly establish a new depot outside of the UK due to Brexit, and that has caused a number of delays for non UK backers. 

As far as I am aware, replacements AND complete never sent orders should all be going out at relatively the same time. 

4.5.2021 13:45:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Akt. cena: 2 €
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas