First Class: Unterwegs im Orient Express

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

First Class: Unterwegs im Orient Express - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Vlaky
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Hans im Glück
Z-Man Games
Autoři: Helmut Ohley
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Jaké to je? Mám možnost koupit za pěkných 45€ ale z recenzí mám takové smíšené pocity...
13.11.2017 21:48:20

Re:
Mě se líbí ten vzhled 19.století, karty přinášejí mnoho kombinací a tím mnoho možností jak hru hrát. Je to příjemná nenáročná hra, vzhled vlaku se mění před očima což velmi potěší. Možnost navíc stavět trať, která přináší další výhody do hry, plnění zakázek za zisk bodů krásně doplňuje téma soukromé vlakové společnosti. Způsob braní karet z výběru velmi jednoduše škodí ostatním.
Nemám tucha proč v recenzí to přirovnávají k Ticket to Ride, mě to spíš připomíná Spyrium nebo Frorenza:card game.
Hraju to na yucata tečka de.

27.11.2017 13:25:35

tip
Zatím mám objednáno, tak nemůžu hodnotit, ale přidávám tip na nákup: z německého amazonu se dá objednat za 43 euro s poštovným zdarma :-)

27.11.2017 13:49:16

...
Já nakonec neodolal a koupil v Spiel & co v Salzburku za zmíněných 45€
Zatím mám požitek pouze z vyloupávání a obalování karet prostě první pomazlení :-D
Jen co seženu někoho na zahrání dodám více dojmů, zatím z kochání se a pravidel docela spokojenost, už se těším na první partii...
Co se týče přirovnání, já viděl spíše názory jednodušší Ruské železnice...

27.11.2017 20:46:22

Nějaké dojmy?
Stojí tato hra za koupi či zahrání? Máte zkušenost v kolika hráčích je dobrá? Díky.

24.3.2019 17:23:32

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium - playmat
Duna Impérium - playmat
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas