nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Fireteam Zero: Europe Cycle

Rozšíření pro hru: Fireteam Zero
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština:
Vydavatelé: Emergent Games
Play & Win
Autoři: Christian Leonhard
Mike Langlois
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Je to sotva dvacet let od konce největší války v dějinách lidstva, války, která stála život téměř celou generaci mužů a pohřbila naděje na blahobyt těch, kteří přežili. A dnes je evropská půda opět promáčena krví. Ale navzdory všem hrůzám války, útokům nervovým plynem, koncentračním táborům a kobercovému bombardování, odpor Spojenců nebyl zlomen. Dokonce i po své porážce stále vzdorujeme. Ukryti ve stínech, bez podpory armády a těžkých zbraní.

Můžeme snad dělat méně? Dokud budeme naživu, budeme bojovat. Aspoň, že na to nejsme sami. Naštěstí máme podporu od divize K. Nevím sice, kde berou své agenty, ale ti lidé, které nám posílají jako podporu, jsou regulérními zbraněmi sami o sobě. Věci, které dokáží dělat, popírají logiku a fyzikální zákony. Viděl jsem, jak jeden z nich zastavil útočící stvůru a donutil jí k ústupu nějakým zaříkáváním podivných hrdelních zvuků. Jindy nám zachránilo krk, když prorazil únikovou cestu neprostupným křovím pouhou silou své mysli.

Nepřítel miluje zneužívání a překrucování zákonů přírody ve svůj vlastní prospěch. S těmito specialisty v zádech se jim konečně můžeme postavit a přetáhnout štěstěnu opět na svou stranu. V téhle bitvě dokážeme zvítězit.

-Abe Griffin, osobní deník, Chharkov 1943.

The Europe Cycle je první velké rozšíření pro kooperativní taktickou hru Fireteam Zero. Jak již napovídá název, nové mise se odehrávají na evropském kontinentě v roce 1943, tedy v době, kdy ho téměř celý ovládá nacistické Německo.

Rozšíření nabízí:

  • nový obsah a to konkrétně jednu třídílnou kampaň a tři samostatné scénáře. Celkem tedy dostaneme 6 nových misí a to včetně nových herních desek a nových objective/discovery karet.
  • novou rasu monster „The Bloodless“, která je zastoupena 8 figurkami minionů, 4 figurkami elitních monster a jednoho bosse, s referenčními kartami a balíčkem Twist karet.
  • karty specialistů. Základní hra obsahuje dva specialisty (nehráčské postavy), kteří nepřímo podporovali postavy hráčů. V tomto rozšíření dostane každý z nich balíček karet, které jim přidávají další silné schopnosti.
  • nové Upgrade a Focus karty pro postavy ze základní hry.

Autor: kubicvak