Fighting Formations: Grossdeutschland Motorized Infantry Division

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Fighting Formations: Grossdeutschland Motorized Infantry Division - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Chad Jensen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Dojmy

Má někdo? Hrál někdo? Akorát jsem byl schopen vstřebat Combat Commandera a tohle se mi ještě válí v polici.... vypadá to úžasně, tak pokud někdo hrál, napište něco málo...
13.12.2011 16:04:29

gev

IN
To jsi na tom o řád líp než já - já bych hrál, ale dračí kluci mi to musí nejdřív dodat. Škoda, že to nemáš vyzkoušený, zajímaly by mě zkušenosti z první ruky a porovnání s CC...

13.12.2011 16:48:42

IN
JSem zvedav, co na to kluci reknete. Ja uz cetl asi tri recenze, kde psali, ze to je super vymyslene, ale ze je to tak chladny mechanicky kalkul, ze je to vlastne ani nebavi hrat :(

13.12.2011 17:34:51

Všichni
já jsem taky zvědavý na dojmy. Původně jsem moc FF chtěl, ale pak mě pár věcí odradilo, jakkoli je systém "převratný". Šel jsem do Combat Commandera, který v podstatě splnil co jsem očekával.. Škoda že zrovna o CC se tu mluví tak málo...
U FF mi trošku přijde, že nejde jen o hru samotnou, ale i o správné využití herní iniciativy a dalších mechanismů. U CC to taky lidem může vadit, jde tam hodně o hand management, nevhodné karty v ruce symbolizují chaos v bitvě.. Jenže ono to tak hladce funguje.. spolu s náhodnými událostmi, že to je zkrátka dobré. FF ale právě postrádá náhodnost karet a vše se dá dost ovlivnit.. Ve výsledku bych se nedivil "chladnému" dojmu z hraní, jak pravil sydo.

13.12.2011 19:03:02

IN

Re
Tedy nevim, ale co jsem cetl na BGG mezi rewiev od uzivatelu, tak z toho byli vsichni pomerne nadseni a vyzdvyhuji nektere mechanismy nad jine hry. Specialne iniciativa je dobre vymyslena. Oproti CC jsem rad, ze jsou zde tanky ( :-) ) a nahodnost je zaručena event kartami.

Polda: Take si myslim, ze by si CC zaslouzil vice pozornosti, hodne me to nadchlo. Tak snad to muzeme zmenit..:)

14.12.2011 10:32:57

IN
Combat Commander: Což o to, já se snažil :-) Mám verzi Pacific s rozšířením.. Pár reportů jsem tady zveřejnil. Jakmile člověk zažije co která karta dělá, je to paráda.. Koukal jsem že jsi z Děčína? Pro mě trošku z ruky, jinak bych hrál hned :-)

Stejně tak FF bych rád zkusil. Nešel jsem do něj kvůli počtu pro mě použitelných scénářů. Většina je tak 4 - 6h. Ale třeba bude fakt dobrý...

15.12.2011 19:21:21

Vybíráme z Bazaru

Vindication - Archive of the Ancients
Vindication - Archive of the Ancients
Akt. cena: 3999 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas