Fields of Fire

xxxxxxxooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Fields of Fire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ben Hull
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cestina

Cau nebudete nekdo prekladat pravidla do cestiny?
27.4.2010 12:55:10

re
Nechci být negativní, ale počítám, že tuhle hru vlastní tak 2-3 lidi v celé republice, takže případný překlad by byl zřejmě určen jen tobě :-)

27.4.2010 13:58:25

to Jumbo doplnění
Vzhledem k ceně za kterou je v ČR nabízena (téměř 2000,- Kč), k tomu že je v podstatě karetní a že je pro jednoho hráče, se obávám že odhad 3 lidi v republice je ještě o cca 200% nadsazený :(
Rozhodně to ale nemusí být špatná hra, naopak, dej sem kdyžtak report, pokud ji máš a prokousáš se tou angličtinou.

27.4.2010 14:07:51

to all
Panove,
ja tu hru zatim nemam. Her, ktere bych chtel je kopa a penez je malo. Takze dostane zase prednost nejaka ta hra, u ktere bude ceskej preklad. :-) Napr. Band of Heroes ....

27.4.2010 14:28:46

jumbo
Kdybys měl zájem tak ti mužu prodat Band of Heroes který je jen dvakrát hranej,napiš mě když tak do pošty.

27.4.2010 16:05:27

To Kosibratr
Co se ti na BoH nelíbí? :) Jen se ptám.. zatím jsme to hrál cca 2x... Takže si názor jen tak neudělám ale dost mě tak překvapilo, že dokud se jednotka nepohne, nebo není aktivovaná jinak, není vlastně vidět a proto nejde na ní střílet... Což je pro mě složitější, když jednotku vidím na mapě..:) Jinak se mi ale líbila práce s velitelem..

27.4.2010 23:57:36

Vybíráme z Bazaru

Běsnění Drákuly
Běsnění Drákuly
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas