Fauna - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Starsi verze

Ahoj, vcera jsem nasel na netu tuhle hru v akci, takjsem ji objednal. Az pote jsem si vsiml podle obrazku, ze jde o starsi edici. Jsou mezi starsi a novejsi verzi nejake zasadnejsi rozdily? Abych si zbytecne nenabehl, pokud novejsi verze treba neopravovala nejake chyby apod. Predem diky za info.
5.8.2012 15:27:34

To by mě taky zajímalo, ví někdo?
Podle obrázků je na krabici jednou nápis FAUNA modrý a podruhé v "gepardích" barvách. Ale nevím, která verze je novější ani čím se verze liší.

30.8.2012 22:57:24

Není žádná starší a novější edice ...
... ten obrázek s modrým nápisem je jen preview z doby, kdy v MindOKu ještě nevěděli jaká bude definitivní grafická verze krabice.

30.8.2012 23:47:33

kren
Ano, taky jsem se dopidil ke stejnemu zaveru. Jen nektere shopy tupe prevzaly spatny obrazek.

Zmatlo mne puvodne predevsim to, ze v jednom nejmenovanem eshopu meli "starsi" i "novejsi" verzi a navic s dost vyraznym rozdilem cen. Tak jsem si koupil tu "starsi" a ejhle, prisla mi ta "nova", jen za min penez :D .

A abych nezapomnel, nekdo prede mnou se jich tam uz ptal, jaky je v tom rozdil, nacez oni vesele odpovedeli (cituji):

"Dobrý den, rozdíly jsou minimální a to v grafické úpravě desek. Levnější Fauna je starší model. Jinak jsou hry totožné. Děkuji za dotaz."

Dnes si tam stale muzete koupit obe verze (jen teda rozdil cen je dnes minimalni) - zalezi jen na vas, kolik chcete zaplatit :) .

31.8.2012 07:41:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Kren, Bluda
Diky. Je zajimavy, ze to preview s modrym napisem je u poloviny e-shopu a opravdu, jak pise Bluda, nekde nabizeji obe dve "edice" za jinou cenu :)

31.8.2012 08:30:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Opravdu je jen jedna verze
To je opravdu pěkný příběh. Je zajímavé, že Fauna je na trhu už 2 roky, ale až teď v poslední době se nám objevil tento zajímavý rozpor. Budeme si příště muset dát pozor na zveřejňování nedokončených verzí grafiky :-)

31.8.2012 09:50:28

Vybíráme z Bazaru

Kacíř - zkáza Roanoke
Kacíř - zkáza Roanoke
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas