FARAO: Tajemství prastaré hrobky

xxxxxxxxoo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

FARAO: Tajemství prastaré hrobky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Jiří Slavík
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tajemná svatyně a žeton kletby.

Ahoj, může mi prosím někdo napovědět? Mohu dát tento žeton na obsazené pole s hráčem? Při hrani jsme totiž narazili na tuto situaci a popravdě v pravidlech jsem se o tom nedočetl. Hru jsme si tedy upravili tak, že takto umístěny žeton vracel hráče na start hry.
Jinak hra je bezvadná , předem díky za reakce.
9.1.2019 13:49:22

Tajemná svatyně a žeton kletby.

Ahoj,
žeton nelze umístit na obsazené políčko, pouze na volné.

24.1.2019 11:11:39

Od Autora
Ahoj.
Jsem rád za vaše příspěvky, děkuju.
I když se zpožděním... K velice správné odpovědi od ještě dodávám:
Žeton kletby NELZE umístit na žádné políčko obsazené figurkou, ani na dosud neprozkoumané políčko pyramidy. A samozřejmě, také NEMŮŽEME zaklít komnatu Faraona, ta je cizí magii imunní.
Kletba, jako překážka, může však být umístěna na jakékoliv místo chodby, dokonce i na políčko obsahující symboly a nápisy. (jediný další symbol se vám zakrýt, kromě kobky faraona nepovede, a tím je symbol svatyně = z logického důvodu, neboť ve chvíli kdy žeton umisťujete, musí tam vaše figurka vstoupit a stojí právě na tomto políčku, a na pole s figurkou, jak víme, kletbu nelze umístit).Také obvodovou chodbu, nebo vstupní políčko, můžeme takto uzavřít.
Přesunout, nebo odstranit žeton kletby, a uvolnit si tak příští cestu, může zase jen opětovné vstoupení jakékoli figurky některého z hráčů (třeba i toho samého) na magický symbol svatyně.

Doufám, že dál rádi hrajete,
Jíra.

24.8.2020 00:40:51

Vybíráme z Bazaru

Etherfields KS + SG + Kittenburg
Etherfields KS + SG + Kittenburg
Akt. cena: 1850 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas