FARAO: Tajemství prastaré hrobky

xxxxxxxxoo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

FARAO: Tajemství prastaré hrobky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Jiří Slavík
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Korekcia žiadna

Pravidlá nám vysvetloval kamarát, len tak som si čítal slovenské, potom aj české. A tých nezrovnalostí je hromada. Prešlo so vôbec korekciou? Na help kartách je jedna obrovská chyba: Papyrus mrtvých má na slovenskej karte uvedené, že symbol sa po použití necháva u hráča. Na českej táto veta vôbec nie je. Nedivím sa, je to v rozpore s pravidlami. Ale kto to tam pridával...
Taktiež je na tej help karte na modro podfarbená doštička z malej pyramídy - tajná chodba.
V pravidlách je pri príklade ukladania novo odhalených častí pyramídy uvádzané, že chodba do L ide vľavo alebo vpravo s číslom 3 a 4. Z neznámeho dôvodu je to v slovenských pravidlách naopak. Akoby prekľadateľ nevedel rozoznať strany.
O nejasnostiach v pravidlách som sem už písal do otázok. Bolo by toho viac, ale neviem či sa k tomu niekedy niekto vyjadrí. Zábavná nenáročná hra a takto skazená :(
14.1.2020 22:20:57

Hra
A smutné na tom je ,že je autor čech a dlouho na hře pracoval,ale asi ho výsledek už nezajímá.

https://magazin.aktualne.cz/veda/deskova-hra-farao-egyptologove-abusir-miroslav-barta/r~ccd71f16d60b11e89271ac1f6b220ee8/

14.1.2020 23:39:58

Od Autora
Autor.
Ahoj. Dlouho jsem sem nenahlížel. Omlouvám se, ale nenašel se nikdo, kdo by mi dával vědět, kde se objeví nějaké ohlasy, nebo dotazy. Přesto, jsem rád, že mohu odpovědět na otázky...
Jíra

23.8.2020 23:54:53

o

Co se týče jazykové lokalizace do slovenštiny, to mne opravdu mrzí. Dokonce se ukazují drobné nesrovnalosti v při zjednodušení textu pravidel celkově. Bohužel jsem v době realizace vydání hry podstupoval operaci, a nějak mě ke konzultaci nepozvali. Doufám, že vás to o zážitek připraví jen minimálně.
S úctou, autor hry, Jíra Slavík.

24.8.2020 01:05:49

Vybíráme z Bazaru

Farmerama
Farmerama
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas