Fallout: Atomová pouta

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Fallout: Atomová pouta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Fallout
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Ak už niekto hral aké sú vaše dojmy :) ?
19.9.2020 12:13:37

Dojmy - BGG
Doporucuju mrknout na BGG - hraci to dost chvali a potvrzuji tak me nadeje, ze to konecne opravuje rozbitou, ale jinak skvelou hru :)

https://boardgamegeek.com/thread/2497161/any-first-impressions

Zbavili se balicku agendy, pridali misto nich povinne verejne ukoly (tam predpokladam house rule na zohledneni poctu hracu) a k vitezstvi je navic treba dokoncit take hlavni quest.
V to jsem doufal, protoze tahle hra proste potrebuje pribehove zakonceni.

25.9.2020 12:30:44

Creshaw1

No já z toho bgg dostal opačný pocit. Má to dát hráčům něco, co už měli jako house rules... a i tak se to nezdá a ta oprava/rozšíření potřebuje house rules. Osobně pravděpodobně vynechám a budu hrát dle koop pravidel, co jsou k dispozici i zde na zatrolenkách.

25.9.2020 17:13:15

prvni hra
Na zacatku mohu rict, ze nas hra bavila a doplnek ke puvodni hre se nam opravdu libi.
Zvolili jsme scenar "PUSTINA" a trefili jsme na prvni dilema. Uplne prvni je vyber postavy, protoze je ve hre mutace z radiace, tak postava SIKULKY nikdy nemuze dostat mutaci.
Pote jsme pripravili hru dle puvodniho scenare a nasli jsme dalsi. Zvolili jsme bratrstvo oceli jako loajalni frakci. Pri priprave se na hraci plochu pridava verbirt a zeton bratrstva oceli. Verbirt se zacelou hru nehne a ani se neda na nem splinit ukol a zeton bratrstva se ignoruje. Oba zetony se nemusi pripravovat. V pripade, ze bychom vybrali frakci enklavi, tak ty zetony maji smysl.
Tak to je nase prvni hra.

14.12.2020 19:25:13

Vybíráme z Bazaru

Architekti - playmat
Architekti - playmat
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas