Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Varianty bodování

Můžete někdo prosím doporučit jinou variantu bodování, která by odstranila nevýhody standardního bodování? Na BGG jich je přehršel, zkoušel jste někdo nějakou a s jakými výsledky?
--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her
4.3.2019 11:44:04

Nikdo?

Taky bych rád věděl, jakým způsobem jste si hru a bodování upravili.

16.8.2019 03:30:50

...
My hráme coop variantu, ktorá je tu preložená. Tým pádom nám odpadá problém s bodovaním. Coop mód mi k tejto hre aj k jej mechanikám sadne oveľa viac ako kompetetívnosť, tá moc aj v súvislosti s mechanikami, nedávala absolútne žiadny zmysel. A nie je vôbec jednoduché v ňom vyhrať, hra je upravená len minimálne - žiadne zverstvá ako pri iných úpravách - ale za to si človek ani nevšimne, že tie pravidlá nie sú rovno súčasťou hry.

16.8.2019 07:42:38

Coop varianta
Taky hrajeme coop variantu, co je tu v sekci ke stažení, funguje to mnohem lépe i když hra je o něco delší.

16.8.2019 13:23:45

coop

Díky pánové. Určitě tento mód vyzkoušíme.

16.8.2019 14:52:37

Herní doba
Je zde zmíněno, že herní doba s kooperativním módem zde ze zatrolenek je delší. Mohl by mi někdo říct, jak dlouho cca tedy hra v tomto módu trvá?

29.9.2019 20:23:53

Herná doba
Tak závisí od scenára a počtu hráčov a od toho ako sa hráčom darí. My hráme v dvojici cca. 75-90 minút.

29.9.2019 20:29:31

Herní doba

Naopak mě se zdá, že při kooperativním režimu je hra kratší, když se "kope" jen za jednu frakcí.
Scénář společenství nám zabral hodinku a půl i s přípravou a uklízením hry.
Kompetetivní režim (house rule) pak záleží na stylu hraní hráčů.

Celkově mě hra svou herní dobou překvapila, čekal jsem cca dvě hodiny a více, ale neříkám, že se hra nemůže občas protáhnout například side-questy.

30.9.2019 08:34:24

Vybíráme z Bazaru

The Great Fire of London (EN) + insert
The Great Fire of London (EN) + insert
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas