Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

New California

V tieni očakávania českého vydania Falloutu, dnes FFG oznámilo, že bude aj rozšírenie - New california:

Viac info:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/7/13/new-california/


13.7.2018 18:15:53

NC
Expanzi jsem viděl na GenConu. Osobně jsem jako fanoušek předlohy nadšený, že přináší scénáře z F1 a F2, takže už jen proto bych chtěl, abychom se do ní pustili. Takhle od boku jsem schopný odhadnout, že do konce roku snad budeme vyprodaní a na rok 2019 bude potřeba dotisk a tím pádem by neměl být problém udělat expanzi. Čekám na potvrzení produkčního plánu a cen, kdyby se to mělo vyrábět ještě na podzim, tak to asi přeskočímě a počkáme na další dotisk, který by byl v průběhu roku 2019.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

9.8.2018 14:10:09

Z FB BF
Poslední prázdninové pondělí prozáříme výbuchem atomové bomby. Právě jsme zahájili lokalizaci rozšíření New California pro deskovou hru Fallout. Kromě 5 nových figurek či dílů mapy se dočkáte nových scénářů, přičemž jeden z nich je dokonce kooperativní.

27.8.2018 16:46:20

Z FB BF

Ako to mám chápať, že to bude do konca roka v CZ?

7.10.2018 13:06:45

NC
Do konce roku určitě ne. Teprve se překládá. Jak znám FFG, tak to bude tak v dubnu 2019.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

7.10.2018 17:28:43

Michal BF

Ďakujem za odpoved. Základ mám CZ tak chcem aj rozšírenie. Ale vyzerá to tak že to budem kupovať dvakrát. :)

7.10.2018 19:52:57

Vybíráme z Bazaru

Evoluce: Nový svět (ve fólii)
Evoluce: Nový svět (ve fólii)
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas