Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Názory

Tak co jaké jsou vaše první dojmy z oznámení? Těšíte se? Zklamáni? Díky za reakce... :)

I když mě osobně některé věci trošku děsí, tak se ve směs těším... očekávám že FFG nepromešká možnost takové velké kulturní značky :)
12.8.2017 20:41:19

Hra

My to hrajeme jako kooperativni hru,jebeme na body,proste si uzivame pribeh.

6.8.2018 17:42:37

Neda mi to
Nedá mi to se nezeptat. Když se tu strhla tak bouřlivá debata, ti, co si o hře udělali názor na základě dostupných informací podle některých nemají právo svůj "dojem" (ano, tak se jmenuje toto vlákno) sdelovat, proč teda o hře diskutovat a sdělovat si navzájem své dojmy, když pro vás cizí názor není relevantní? Nechápu. Je to přece jen názor.

A ke hře, nehrál jsem a hrát netoužím, ale jak to tu sleduji, asi to nebude žádná sláva, když téměř každý hraje s upravenými pravidly...

6.8.2018 20:38:19

Hra
Plne souhlasim s jednou recenzi,hra neni extra zajimava,nama zajimave novinky a mechaniky,ale sakra,chco si ji zase a zase zahrat ;)
Ta hra v sobe meco ma (rekl bych ze ten pribeh).
Pokud vyjdpu dalsi pribehy a pravidla pro team hru,bude to bomba.
Za ty penize rozhodne stoji a doporucuji ji.

6.8.2018 21:28:10

Wolferer
O tom nebyla nikdy řeč. Jednalo se o udělování hodnocení(hvězdiček) lidmi, kteří tu hru nehráli.

6.8.2018 22:10:55

Kvaša
Nejsem si tak úplně jistý. Ze začátku, ještě před hvězdičkovou aférou, se několik jedinců vyjadřovalo celkem nelichotivě o těch, co si dovolili napsat svůj názor. Jako ano, souhlasím, že hodnotit (ve smyslu dát hvězdičky) něco na základě videa není úplně ok. Na druhou stranu, who cares, je to názor a proč se kvůli tomu vztekat jak malej fracek? Mimochodem, pokud vím, tak jediný, kdo dal hvězdičky a nehrál byl Malcolm...proč tedy tolik povyku pro takovou hovadinu?

A co ta hra, proč tolik lidí ohýbá pravidla, když ta hra je tak "super". Nechci trollit, fakt mě to zajímá. Proč vyhodit tolik peněz za hru, která podle všeho není úplně bezvadná, když je tolik titulů, které bezvadné jsou? Licence? Fakt jen licence?

6.8.2018 22:50:57

...
Ta hra stojí něco málo přes litr a tady se to projednává jako by šlo o nákup auta.
Kupte si jí nebo nekupujte. Je to buřt. Pokud se vám nebude líbit, můžete jí hodit do popelnice nebo zkusit nějakou variantu na BGG. Není problém, tak co pořád řešíte?

6.8.2018 23:57:39

Gotti
Pokud se o hrách nechceš bavit a už vůbec ne o nich něco řešit, tak jsi tady na těch správných stránkách :-)

Jinak ne každý má možnost jen tak vyhodit do popelnice 1300 Kč, proto prosím o trochu úcty..

7.8.2018 17:46:23

Kvalita

Me tak prijde (nejen odtud) ze kdo hru nema,tak ji kritizuje,ten kdo ji ma a hraje ji brani a chvali. ;)
Ja jako majitel s 6ti hrama mohu jen doporucit.
Uz jsem dokoupil i penovy insert do krabicky a obaly na karty aby mi dlouho vydrzeli.

7.8.2018 21:08:25

Zdenek
Máš asi trochu selektivní vidění, já jsem tady hru po zahrání zkritizoval hodně a třeba hned o pár příspěvků níže Leech taky. Taky jsem si hru vylepšil nabarverním figurek a zbavovat se jí nehodlám, ALE nechávám si ji spíš ze sběratelského úhlu pohledu jako fanoušek Falloutu, než že bych se těšil, až si ji někdy zase zahraju.

Jak píše Wolferer níže, to, že si tolik lidí upravuje pravidla po svém (viz spousta diskuzí na BGG), opravdu nesvědčí o kvalitě hry. Svědčí to pouze o popularitě Falloutu a že ten Quest deck je docela dobře provedený nápad.

10.8.2018 10:34:44 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Hra je podle mě výborná. Je pravda, že bodování není ideální. Na druhou stranu nám bylo celkem jedno kdo vyhrál, protože jsme se 3 hodiny skvěle bavili.
Při druhé hře jsme zkusili variantu bodování uvedenou na BGG a teď je hra skvělá ze všech stran.
Jinak na BGG je snad u každé hry 200 variant na změnu pravidel, takže bych to nebral jako ukázku špatné hry.

10.8.2018 12:15:15

Zdenek
To není pravda, já ji sice ještě nehrál, ale kamarád na gameconu dělal vypraveče falloutu, po krátkém popisu a vysvětlení historie hry (že to bylo prefabrikovaná hra v šuplíku, FFG nakonec získalo licenci, našroubovali to do fallout kabátku, udělali prototyp a ten pak ořízli aby měli co vydávat jako DLC) se na to těším víc než na imperial assault, který jako fanda diehard fanoušek starwars moc nemusím. A to sem fallouty na pc nikdy nehrál.

10.8.2018 13:50:07 | Upraveno autorem (porovnej)

To je k smíchu :

----------------------------------------
Oficiální BF "hater"

13.8.2018 23:26:50

A co na to inkvizice?
Pokud stále váháte, jestli do hry jít, nebo ne, může vám pomoci díl našeho podcastu, ve kterém jsme se Falloutu podívali na radioaktivní zoubek.


https://deskoherniinkvizice.podbean.com/e/special-fallout-deskova-hra/

***
Deskoherní inkvizitor

16.8.2018 09:53:03

Vybíráme z Bazaru

LAST BASTION + promo WU FENG
LAST BASTION + promo WU FENG
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas