Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy ze sólo hraní?

Zajímalo by mě, jestli to někdo zkoušel sólo. Stojí to za koupi pro zpravidla solitérní hraní? Díky za názory.
24.10.2019 22:46:43

Sólo
V podstatě jsem všechny scénáře odehrál sólo a můj osobní dojem je, že v jednom to má větší náboj než ve skupině. Když nás hrálo víc, téměř všem dělalo problém uhlídat si linii příběhu a každý se hnal jen za řešením úkolu, aniž by věděl proč a o co vlastně jde. Příběh, který hra vytváří vlastně (až na pár výjimek) nikoho nezajímal a pak logicky následuje rozčarování typu: "A to má být všechno?". Při sólo hraní si tyhle věci dokážeš líp ohlídat a užít. Mluvím jen o základní hře, s rozšířením Nová Kalifornie to bude asi jinak...

24.10.2019 23:03:12

Sólo

V jednom hráči to je asi nejlepší varianta a má také nejvíce hlasů na BGG.
A za sebe mohu taky jedině doporučit.

25.10.2019 07:31:17

solo
ja hrávam solo podľa coop pravidiel a keď hrám vo viacerých, tak tiež len coop - zmeny sú len minimálne a človek si užije príbeh

25.10.2019 10:06:24

Sólo Let's Play
Trošku neskromně si sem dovolím odložit svůj záznam solitérního hraní:

https://www.youtube.com/watch?v=DuCZHgdmMmw&list=PLLrqgn_MjA0pS1eOumEk5BNnz7HM5YGg-

Ve zkratce souhlasím, v jednom je Fallout nejlepší. :)
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

25.10.2019 11:29:29

Ale proč?
Můj dotaz je jednoduchý. Proč vůbec hrát zrovna tuhle hru sólo? Pokud dostanu na Fallouta chuť, není snazší a lepší zahrát si ho na počítači? Nic proti, ale když jsem viděl gameplay, tak na mě ta hra neudělala moc dobrý dojem a celou dobu jsem si říkal, že to jedničce ani dvojce nesahá ani po kotníky.

Jinak tenhle dotaz není myšlený jako hate. Mě opravdu zajímá, proč hrát zrovna deskového Fallouta jako sólovku?

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

28.10.2019 19:45:18

BuenoExcellente
Nemůžu mluvit za ostatní, ale u mne je to třeba proto, že do počítače čumím celý den v práci, a tak poslední věc co chci dělat doma je, že budu i tam u něj sedět... A taky proto, že mám deskový rád :-)

28.10.2019 19:48:36

bueno
keď ťa to zaujíma, tak si na to založ vlastné vlákno a nespamuj normálnu diskusiu

28.10.2019 19:50:32

ludomyl
Tak hlavně, že tys tu diskusi obohatil.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

28.10.2019 19:56:54

Sólo

Má smysl k sólo hraní vzít rovnou i Novou Kalifornii?

19.3.2020 11:14:51

Určitě
K Falloutu má určitě rozšíření smysl.

19.3.2020 15:37:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozsireni

Hraji primarne solo. Rozsireni mam, jeste jsem nezapojil. S rozsirenim hrajes na vetsich mapach, hra tedy bude jeste na delsi dobu. Rozsireni se pravdepodobne hned nevykoupi, asi nevidim duvod zacinat rovnou s nim. Byt tebou bych zkusil nejdriv jen zaklad. Rozsireni nijak nemeni hru, "jen" pridava dalsi hrdiny/karty. To je za me lepsi udelat az kdyz si trochu ohrajes zaklad.

19.3.2020 23:10:27

Vybíráme z Bazaru

Fallout ENG
Fallout ENG
Akt. cena: 33 €
Končí za: 5 dnů

Offcanvas