Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština?

Plánuje se překlad do češtiny? Ne že by jsme to v angličtině nezvládli, ale čeština je čeština :)
25.8.2017 12:05:42

BF
Blackfire (který má stále exkluzivku na hry od FFG) zatím sice posílil hype okolo této hry, ale s oznámení české verze stále váhá.
Jakmile se to bude vědět jistě, objeví se to tady na ZH na titulce v novinkách a v tomto článku: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/seznam-pripravovanych-novinek-2552/

25.8.2017 14:59:45

BF
Keď som sa ich na to pýtal hneď po oznámení od FFG, tak mi s nadšením vraveli, že ešte čakajú na termíny a na cenu, ale že by to mal byť "nobrainer". Samozrejme od vtedy už ubehli 3 týždne, takže veci sa mohli pomeniť a hlavne rôzna skepsa mohla ich nadšenie utlmiť. Dúfam, ale že sa to nestane.

Každopádne, ale ak by aj preklad bol, tak očakávam, že by vyšiel skôr Q1 2018, prípadne na prelome Q1 a Q2, s podobnými stratami vychádza aj nový Doom a podobné nové hry od FFG v podaní BF.

25.8.2017 15:15:51

CZ verze
Bethesda konečně dokončila kontrolu jako majitel licence a podle FFG bude hra vyrobená nejpozději v červnu.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

3.5.2018 06:37:40

leto
mno trosku smutok ze leto bude bez Falloutu ale zase na zimu to vyzera na herne peklo. Maximum Apocalypse, Fallout a mozno ak nam budu herni bohovia nakloneni aj Mage Knight.

4.5.2018 09:08:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Cz pravidla
Už před nějakým dnem dal Michal ke schválení česká pravidla. Jakmile to proteče přes adminy, budou ke stažení.

20.6.2018 13:12:49

Pravidla
Je to tam.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.6.2018 08:04:19

Pravidlá
Pravidlá prečítané... ale neviem, či to bol dobrý nápad, lebo túžba po tejto hre sa len zvýšila a tak dúfam, že termín jej príchodu do mojich rúk sa nebude odsúvať.

23.6.2018 23:01:15

jaká je česká verze?

Hru jsem si vyzkoušel v angličtině ale přemýšlím nad koupí české kvůli přístupnosti hráčů v okolí a rychlejšímu hraní jen mě zajímá jak ti co už mají své české verze hodnotí zdařilost překladu ( a množství překlepů :-) )?

28.7.2018 17:26:50

Vybíráme z Bazaru

Dědicové trůnu
Dědicové trůnu
Akt. cena: 111 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas