Faceless, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alter Ego Games
Autoři: Guido Albini
Martino Chiacchiera
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

KS bonusová figurka

Právě běží kampaň na hru Ashes to Ashes
https://www.kickstarter.com/projects/alterego-games/ashes-to-ashes?ref=user_menu

která mě jako taková moc nezaujala, ale jako addon je tam bonusová crossover figurka do Faceless. A proto to také vkládám sem jako téma.
Figurka se dává doprostřed desky, tzn. zase hru určitým způsobem mění a navíc malý upírek je prostě hezký.

Tu figurku lze jak jsem tak pochopil přidat i jako samostatný add on bez základní hry a jinak pravděpodobně nepůjde sehnat. Tzn. lze tuhle hru backnout na minimum a potom v pledge manageru přidat jen tu figurku jako addon a zaplatit poštovné...
13.5.2019 19:54:18

Figurka
Mám to rovnako - AtoA nezaujali, ale figúrka by bola fajn. Na druhú stranu by vyšla na 11$+pošta (ak sa nemýlim). Tak to asi oželím...

Edita: a ešte jedna vec: od talianov už asi nič brat nebudem. Toľko výhovoriek a zatajovania informácií počas KS kampane sa len tak nevidí

13.5.2019 20:19:19 | Upraveno autorem (porovnej)

PM

Bonusová figurka info
Tak jsem se po rozkliknutí pledge manageru dozvěděl že ta bonusová figurka je určená jen pro lidi z původní KS kampaně na Faceless, což mi tedy přijde jako velký nesmysl, protože na stránkách té kampaně bylo napsáno že pro KS backery Faceless to bude přidané zdarma a pro ostatní za 10 euro.
A teď to do košíku v pledge manageru nelze přidat bez toho aniž bych tam napsal backer id z Faceless kampaně, které samozřejmě nemám...
Není tady někdo z původních backerů, který by figurku nechtěl a mohl mi tedy poskytnout backer ID z Faceless kampaně abych si tu figurku případně objednal místo něj? Díky

7.6.2019 19:30:14

PM

Napíš mi. Na A2A som neprispel, tak ti to ID asi môžem v kľude dať

7.6.2019 20:48:07

Vybíráme z Bazaru

Bitva o hrad Cimburk - nová
Bitva o hrad Cimburk - nová
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas