FAB: Golan '73

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

FAB: Golan '73 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 200 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Michael Gustavsson
Rick Young
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Drevené bloky

S podobnou hrou kde sa používajú drevené bloky som sa v praxi ešte nestretol, ale mám z toho nie dobrý pocit. Napríklad karty majú dokonalý rub kde človek ani pod lupou nenájde rozdiel a ak sa použije obal tak tá dokonalosť zostane aj zachovaná, ale drevené bloky?? Pri prvej a druhej hre určite nie, ale po niekoľkých hrách už nie je poznať ktorý blok je ktorý?
1.11.2018 08:52:44

Bloky
Dle obrázků to vypadá řešené podobně jako u her z VPG na bloku je nalepená samolepka s typem jednotky z jedné strany, pokud blok leží na ní, je tím simulován fog of war.

1.11.2018 10:02:47

springb
Bloky jsou opravdu natolik stejné, že se bát toho, že bys poznal, na kterém bloku je která jednotka, je opravdu malá.

A i kdyby byl mezi bloky jeden jiný, tak to vliv na hru zase takový nebude mít.

1.11.2018 10:53:48

Dřevěné bloky
Kvůli nechtěné identifikaci jednotek bych se bloků nebál. Mám zkušenosti sice pouze s Richardem III, ale bloky z pohledu fog of war fungují dobře.

1.11.2018 11:17:23

drevené bloky

Nemusíš sa báť,mám síce len Sekigaharu(často hranu)ale v pohode.

1.11.2018 11:33:08

;-)
Verím, že sa dajú vyrobiť veľmi kvalitné bloky ktoré sa podobajú ako vajce vajcu, ale ako som už písal ešte som na živo takú hru nemal v rukách tak preto sa pýtam na kvalitu. Ďakujem za reakcie.

1.11.2018 12:41:55

AJH

Dřevěné kostky
Kostky jsou ke koupi např. zde: https://www.spielematerial.de/en/block-cuboid.html
V ČR jsem je nenašel, tak jsem si je udělal sám. Stačí základní vybavení v dílně a materiál lze koupit v jakémkoliv hobby obchodě.
Hru jsem si celou vyrobil sám a ač mají dřevěné kostky drobné vady, není to na škodu. Jelikož je to hra pro dva hráče a každý si chce zahrát za obě strany, tak už po několika hrách má hráč představu o pozicích a síle protivníka.

12.2.2019 12:58:28

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Akt. cena: 1699 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas