Exit: Úniková hra - Faraonova hrobka

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Exit: Úniková hra - Faraonova hrobka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní, úniková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Kosmos
Autoři: Inka Brand
Markus Brand
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

opakované hraní

Nevím, jestli mi stihnete někdo odpovědět, právě jsem hru dostal a za hodinku či dvě plánuji zahrát.
Každopádně mám vytištěná pravidla a kopii sešitu. Tak doufám, že není třeba "ničit" ještě karty a kopie sešitu postačí.
Pokud k tomu někdo něco víte, rád (a po mně určitě i někdo další) uvítám avízo, co ještě nakopírovat.
22.6.2018 13:14:57

.
Hráli jsme to o víkendu a k hraní nám stačila jedna A4 a tužka a i bez toho by to šlo hrát aniž bys musel cokoliv popisovat atd.

Ta kopie sešitu není špatný nápad. To je asi jediná část hry která může přijít trochu k úhoně.

22.6.2018 13:29:29

to peca
kopie sešitu stačí, nic jiného se neničí

22.6.2018 14:18:13

...
Mame odehranych vsech sest, takze uz se mi to trochu plete, ale mam pocit, ze u prvni trojice stacila kopie sesitu. V te dalsi trojici uz se snazili vic a obcas tam tusim i byla snaha o destrukci karet. Ale samozrejme to slo obejit... :)

Uzitecna mi prisla folie (euro obal) a fixa na ni...

22.6.2018 14:40:29

Ničí se...
Tak ja si vybavuju, ze zrovna u faraona krom sesitu se jeste neco nici, a pres to vlak nejede ( nebo aspon nevim jak by se tomu dalo vyhnout bez velke casove prodlevy, kdy by se udelala kopie teto veci... ale tak treba to nejak jde.

Kazdopadne mit kopii sesitu je rozhodne fajn.

22.6.2018 16:10:42

bez zničení
Hráno nedávno, a nemuseli jsme ničit... nejsem příznivci ničení, upravování apod. zásahů, tak jsme našli řešení které toto obešlo
jedno z nich bylo okopírování potřebného a průhled přes světlo..

22.6.2018 17:20:03

bez ničení
Mám za sebou asi 4 dino únikovka a bez ničení, když se trochu snažím.

HRASoprodejce

22.6.2018 18:14:49

vyzkoušeno - dohráno a zachováno v originále
Jde to. Pomohli jsme si papírem a tužkou. Dalo by se použít prusvitku, nebo třeba eurofólii a stíratelný fix.
Bylo to super, dali jsme to asi za 2 hodiny a 10 min + 2 nápovědy. Některé hádanky byly docela husté, nebo vyžadovaly přístup s velkým nadhledem.

25.6.2018 08:22:38

Kam vlozit symboly

Zdravim.
Mame za sebou uz dve unikovky od Dino, ale u Faraonovy hrobky jsme narazili hned u prvni karty na problem. Vyslo nam cislo, ktere se ma vlozit pod symbol na desifrovacim kotouci, ale na nem jsou prece jen hieroglyfy. Dokazete mi nekdo poradit, abychom se hnuli dal?

6.9.2018 21:45:36

Kam vlozit symboly

Uz jsem na to prisel. Ach jo, ta hlava

6.9.2018 21:50:52

Vybíráme z Bazaru

Lumpark
Lumpark
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas