Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Chtěl jsem se zeptat, moc nevím jak to funguje, vybral jsem si  set Euthie na gamefound a hned po vyplnění všeho se mi strhla hotovost z karty, ukazaju že je všechno zaplaceno, ale nemůžu najít dobu dodání 🤷 díky

28.1.2023 06:14:12

Pokud mám přesné informace, mělo by to snad být koncem roku 23. 

******
sváteční účastník JOUOB.castu

28.1.2023 09:00:51

Děkuji za odpověď… JenJen jsem hleděl, že se hned všechno zaplatilo a nikde doba doručení 🤷😉

28.1.2023 12:38:48

@maskas Drtivá většina má zpoždění půl rok až rok. Počítal bych s dodáním až v příštím roce.

28.1.2023 21:14:39

Někdo kdo by měl backnuto a mohl by přidat ještě jednu kopii? 

28.5.2023 14:43:30

@Paladin pledge manager je uz zavrenej, tak to bohuzel nejde

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

28.5.2023 15:06:22

Aj tak to je blby. Někdo kdo bral více kopii a má nějakou volnou? 

28.5.2023 20:57:24

clovek z SFG na BGG psal, ze je mozne, ze se pledge manager jeste otevre a take ze expanzi bude mozne koupit primo z SFG webu (ale tam osobne ocekavam pouze anglickou verzi)

“We should have the expansion available to buy direct from our website after the campaign has shipped. It's not out of the question we could re-open the pledge manager for a short time as Walter has said. We've been able to do it on some pledge managers though at this point I couldn't say whether we can for Euthia.”

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

29.5.2023 08:07:27

Hodne doufam, ze tech cz verzi vytisknou vic nez bylo objednavek, nebo ze se nejaky eshop zasobil a expanze jeste pujde sehnat i jinak nez za dvojnasobek od prekupniku na bazaru. Znovuotevreny pledge manager by byl prima.

29.5.2023 11:19:55

Pochybuji, že to někdo prodá za dvojnásobek. Ona ta cena i tak je kolem 5000Kč.

29.5.2023 13:40:03

Stačí se podívat, za kolik se prodává cz základ: 8-11 tisíc na bazaru. 

29.5.2023 13:55:04

Tak znovu otevřený pledge by byl super. Když by to nastalo dejte někdo info :) 

29.5.2023 15:59:55

Jestli koukam dobre tak znovu otevreli PM.

14.6.2023 07:36:39

Diky za info, je  to ozaj znovu otvorene.

14.6.2023 13:27:30

Omlouvám se za blbý dotaz, jsem lama, nikdy jsem nepoužíval Kickstarter, natož Gamefound. Ale potřeboval bych pomoct. 

Dnes přišel ten e-mail, že je potřeba potvrdit pledge nejen na Kickstarteru, ale i na Gamefound (jesus…). 

Na Kickstarteru mi to normálně ukazuje, že jsem pledged, že se vybraly peníze atd. Když ale kliknu na ten odkaz “Check your pledge” na Gamefound, tak mi to hlásí “Nothing to show here”. Není tam vůbec žádná známka toho, že bych vůbec backoval, natož abych s tím mohl něco dělat. 

Nemá někdo prosím zkušenosti / neví, co s tím?

Zkusil jsem napsat i na Steamforged, ale co jsem tak koukal, tak podpora někdy slabší a trvá, než reagují (pokud vůbec). Jestli kvůli téhle byrokracii nedostanu svou kopii, tak fakt zešílím… :(  

22.6.2023 19:54:33

@Troll_Ronie myslim ze som niekde videl, ze na Gamefound-e musis mat konto presne pod tym istym mailom ako na Kickstartery.

Ak mas ucet na GF a KS pod inymi mailovymi adresami, tak ta nedokaze sparovat.

22.6.2023 19:59:53

@Araneo  Ty woe, to je hrozná blbost, přitom docela logická, ale nenapadlo mě to… Bylo to přesně ono, takže díky moc, ušetřil jsi mi asi jeden drobnej infarkt :) I když jsem šel ze stejného mailu, Kickstarter mi to propisovalo dobře, zatímco na Gamefound mě to přihlašovalo na jiný účet/mail. Přihlásil jsem se pod stejným mailem jako na Kickstarter a vypadá, že je to v poho - pledge vidím. Dokonce mám správně Stage: Placed a Payment status: Paid, ačkoli jsem na Gamefound podle mě snad nic nepotvrzoval. 

22.6.2023 20:16:50

Vybíráme z Bazaru

Alhambra 3. rozšíření
Alhambra 3. rozšíření
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas