Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS- čeština

Dobrý den,
možná tu tenhle dotaz už padl, ale chci se zeptat. Chci tuhle hru podpořit na KS a nikdy jsem to nedělal. Když ji podpořím dostanu anglickou verzi hry, nebo bude možnost si vybrat češtinu, když je to od české firmy?
Děkuji.
11.5.2020 01:24:52

CZ
To, že je hra od české firmy nic neznamená...profesionální překlad a korektura včetně nákladů na tisk jsou nepopiratelné.

Nicméně dnes již můžeme potvrdit, že hra bude kompletně česky...počet backerů z CZ a SK bohatě překročil požadovanou hranici, aby se náklady na kompletní CZ verzi stali "jen" bláznivé, namísto ekonomicky sebevražedné :D

11.5.2020 02:13:51

CZ
Pochopil jsem správně, že teda česká verze bude?

12.5.2020 15:13:58

Pepy
ano
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/euthia-torment-of-resurrection-9572/otazky/bude-to-v-cestine-24554/

12.5.2020 15:19:57

Bude..:)
Ano, česká verze je už potvrzená..;) Nyní si vybereš pledge s verzí s miniaturami či bez. Pak po skončení kampaně bude otevřen Pledge Manager, kde si vybereš jazyk hry, vybereš si add-ony, pak doplatíš zbytek s poštovným..:)

Pokud jsem dobře pochopil, až budou zveřejněny ceny add-onů, tak o to můžeš navýšit svůj slib, aby sis je pak vybral v PM, pomůžeš tím zvýšit vybranou částku, tudíž je šance na odemčení dalších stretch goalů..;)
Pokud v tomto odstavci melu nesmysly, upozorněte mě, abych pak tento odstavec smazal..:D

12.5.2020 15:20:52 | Upraveno autorem (porovnej)

add-ony
Neviem či som to dobre pochopil, no ak si navýšiš pledge o addony tak si aj z ceny za addony KS strhne svoju maržu, napr 10%.
Možno by to ostalo Tadeášovi a spol., keď to poriešiš potom v PM. Samozrejme ak by to malo byť kľúčové pre odomknutie ďalších SGs tak je lepšie to navýšiť už v kampani.
Ja len tak, že by som bol najradšej aby si autori zarobili čo najviac a nemuseli zbytočne kŕmiť KS. :-)
Určite si to zaslúžia a prajem im to.

12.5.2020 21:02:10

Zjistím
Poptám se a napíšu..:)

12.5.2020 21:43:50

andreasss
Máš pravdu...v PM to autorům vynese více....ale jde o ty SG.

Ten poplatek pro KS je zase pro autory taková jistota, že ví, kolik peněz dostanou....mnoho lidí si pak ty addony nakonec třeba rozmyslí, až přijde PM...takže těžko říci, zda pak není lepší mít jistých 90%, než nejisté nic.

12.5.2020 22:41:18

KS
Tadeáš se zmínil na Jouobcordu, že je i přes stržení 10 % od KS lepší, aby ta částka přibyla na přímo v kampani, kvůli výši vybrané částky..:)

12.5.2020 22:43:14

Vybíráme z Bazaru

Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas