Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barvení - blackwash

Ahoj,

mám z první kampaně figurky s blackwash-em. Jak je to pak s barvením? Je nutné blackwash umýt? Jak to jde dobře dolu a případně čím? Zvažuji, jak to udělat s figurkami v této kampani, pokud bych se je rozhodl namalovat.

Díky

3.5.2022 10:27:33

Laicky bych tipoval, že to můžeš normálně přebarvit (popř. dobarvit). Též jsem to řešil. Líbí se mi sundrop úprava. Ale přijde mi to škoda si za to připlácet, když bych si to pak chtěl stejně namalovat sám. 

3.5.2022 12:04:21

Já to zkoušel smýt vodou s jarem a kartáčkem, ale vůbec to nešlo, tak jsem to stříknul primerem a namaloval a bez problémů.

4.5.2022 06:57:19

Přímo na BlackWash jsem zkoušel barvit Kolonii a vůbec to nedrželo. Barva se dala stírat prstem. Tak to muselo komplet dolů. Na odstraňování používám GH odstraňovač nálepek, jak dlouho nechat působit je třeba odskoušet - cca 1-2 min a pak ošmrdlat zubním kartáčkem. Popř zopáknout. Některé plasty to lehce naleptá, jakoby zmatní/zdrsní, což není k zahození, líp to potom drží. 

Pokud se s tím nechceš moc trápit ( wash může překrýt detaily) tak bych to přestříkl Primerem popř. Varnishem, abych ten BlackWash aspoň nějak využil. 

4.5.2022 12:25:55

OK. Díky, nebudu to teda řešit a stříknu rovnou základem.

6.5.2022 08:02:44

Vybíráme z Bazaru

Neoville
Neoville
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas