Euphoria: Cestou k lepší dystopii

xxxxxxxxoo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Euphoria: Cestou k lepší dystopii - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Stonemaier Games
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vo dvojici

Ahoj aj vzhladom na sucastnu cenu uvazujem o kupe, ale zaujíma ma aka je hra vo dvojici a ci na nieco hra trpí, oproti vacsiemu poctu hracov.

Dakujem za rady
1.6.2020 13:46:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Jahmansvk
Hele za tu cenu to mas asi jedno :).
Ale presto ze jsem to ve dvou nehral, tak bych to moc nedoporucoval.
Je to hodne o vyhazovani workeru (coz chces, protoze kdyz jsi vyhozen tak tim ziskas dostupneho workera) a taky tlacenici pri stavbe budov.
Ve dvou tyto veci budou hodne skripat.

Btw hru dost vylepsuje a doladuje rozsireni, ktere je pouze v anglictine (dokud nevznikne nejaky fanouskovsky preklad)

1.6.2020 14:22:22

Beholder
preto sa pytam, lebo mechaniky nepoznam a sice nech stoji 10eur, ale ked to vo dvijici skripe, tak mi to nestoji ani za tu cenu. Naco mat hru ktora sa nehra dobre i ked stoji skoro nic :).

1.6.2020 14:38:46

Nesouhlas
Podle me to zas tak o vyhazovani workeru neni. Ve dvou bych se toho nebal.

1.6.2020 20:12:14

Ve 2
Tak pozeral som.aj na BGG tam to polovica doporučuje a polovica nie zo 109 ľudí.

1.6.2020 20:35:30

Hratelné, ale...
Ono se to ve dvou dá hrát, ale prostě to není ono. Ta hra na to není úplně stavěná a za mě tam prostě odpadá část logiky.

Hráli jsme ve 2 a ve 4 a ve čtyřech to bylo násobně lepší.

1.6.2020 20:35:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Varouch
No když ti nikdo nevyhodí dělníka, tak si je musíš za akci (tzn. přijdeš o kolo) vzít zpět. Takže prostě chceš aby tě někdo vyhodil.
No a větší pravděpodobnost že tě někdo vyhodí a je třeba ve 4 než ve 2.
Ale uznávám, že to méně vyhazování bude vzájemné a tím pádem by to mělo být vyrovnané.
Nicméně si stojím za tím že to ve 2 ztrácí drive, který je třeba ve 4.

Ano hrát to ve 2 jde stejně jako tisíc dalších her, ale ten zážitek je výrazně slabší.

1.6.2020 20:58:45 | Upraveno autorem (porovnej)

OT - Za tu cenu je mi to celkem jedno
Taky mám rád, když hra dobře funguje už od dvou hráčů ale s ohledem na to, že za Euphorii sem dal pouhopouhých 258 Kč, tak i kdybych jí dostal na stůl všehovšudy jen třeba dvakrát ve 3-4 hráčích, tak za tu cenu se stále vyplatí.

Navíc když už jsem to kupoval, tak jsem si rovnou koupil i hru Skol ty Skoty za 297 Kč, což je hra čistě pro dva, takže je mi celkem jedno, jestli je Euphoria ve dvou dobrá nebo ne. Doufám, že tenhle nákup budu nakonec řadit mezi ty lepší, co jsem kdy v oblasti deskovek udělal. Můj absolutní triumf, kdy jsem během jediného dne za 800 Kč sehnal nehrané Kingdomino, Ostrov Skye a Lorenzo il Magnifico, to určitě netrumfne, ale věřím, že ani tohoto nákupu litovat nebudu.

1.6.2020 21:10:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Neviem sa rozhodnut
Ona aj Lorenzo je ževraj oveľa lepší vo väčšom počte, ale tiež nás vo dvojici celkom baví, mňa oveľa viac ako priatelku. :). Ešte čo to skúsim pohľadať a rozhodnúť sa.
Ďalšie názory na hru vo dvojici uvítam samozrejme.

1.6.2020 23:15:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozsireni
Mozna stoji za zminku fakt,ze rozsireni Ignorance is Bliss, pridava do hry 2 automaticke oponenty, kteri ze hry pro 2 udelaji hru pro 4 (v ramci moznosti automatickych oponentu :-) ). Ale zas je to investice navic.

1.6.2020 23:40:52

Super kup
Hru mám už dlouhá léta a musím říct že za tyhle prachy co se teď prodává je vlastně zadarmo... Dokonce přemýšlí že za dnešní ceny pořídím ještě jednu on jen ten počet kostek co je uvnitř by vás vyšlo dráž než celá ta hra nemluvě o tom že jsou krásný... Sama o sobě hra se nám na stůl už nějakou dobu nedostala prez záplavu novinka ale hrávali jsme i ve dvou a v pohodě, ano hra je trochu jiná v menším počtu hráčů ale pořád skvělá...

No nic právě jsem sám sebe ukecal jdu si objednat další... (ty kostky jsou totiž Boží) :-)
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

2.6.2020 07:10:13

Ve dvou
Já to hrál jen ve dvou, několikrát, a baví mě to. Považuji to spíše za oddechovku, ale přemýšlet k vítězství pomůže. Není to dlouhé a klidně si dám druhou partii. Těším se na hru více hráčů, protože celkem jde cítit, že ta hra bude ještě lepší. Takže za mě pro dva klidně (ještě za tu cenu). Ale já mám ve dvou hodně rád i Terra Mysticu, což tady někteří hodně haní...

9.6.2020 21:22:39

Vybíráme z Bazaru

Marvel united Horsemen of apocalypse
Marvel united Horsemen of apocalypse
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas