Euphoria: Cestou k lepší dystopii

xxxxxxxxoo hodnoceno 102x (Seznam vlastníků)

Euphoria: Cestou k lepší dystopii - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Stonemaier Games
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Hrál už jste to někdo? Jaké to je?
6.2.2014 10:55:49

Dojmy
Hrál jsem to zatím jednou, tak si dojmy ještě chvilku nechám pro sebe. Co ale sdělit můžu je absolutně perfektní technická stránka - aspoň v té mojí kickstarterové verzi, v běžné to bude o chlup horší, ale jen o chlup.

6.2.2014 18:23:34

Vyjde v češtině
Tak by mě zajímali dojmy. Dobrý, špatný ...

5.2.2015 16:37:37

Špatné
Proto prodávám. Hra je nevyvážená. Vítězí většinou hráč, který si jako jednoho z rekrutů vybere Ikarita. Nejlépe oba. U nich je zhruba 90% šance, že se "prokopou" až nakonec svého tracku a umístí tak jednu nebo dvě hvězdičky. Co jsem vídal, tak kdykoliv někdo mohl, vzal si právě Ikarita. Kdo si Ikarita nevzal, nebo nemohl vzít, vyhrál málokdy.
Naopak Wastelandery nechce hrát nikdo, protože jsou to opravu outsideři. Nejsou schopní najímat dělníky a ovoce obvykle nikdo měnit nechce (protože za ně nenajme dělníky). Když už někdo chce směňovat surovinu, aby získal morálku při stahování, snaží se získat blaženost. Protože tu může využít v ikaritských marketech společně s tím, co sám těží.
Nadprůměrně silní jsou ještě Euphoriáni, kteří si velmi snadno najímají dělníky a ruku v ruce s tím o ně málo přicházejí, protože už během najímání snižují vědomosti.
Subteráni jsou o něco horší, protože při najímání získávají morálku. Tím staví Wastelandery do o kus horšího světla, protože si zvýší morálku a nepotřebují až tak moc shánět ovoce/blaženost.

19.3.2015 22:09:53

Vybíráme z Bazaru

MikroMakro Nová
MikroMakro Nová
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas