Era of Tribes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Black Beacon Games
Autoři: Arne Lorenz
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

tak včera dorazilo, bral jsem včetně rozšíření pro 5-6hráče a kovových mincí. Kvalita komponent super. Krabice nemá žádný insert, ale to je spíš +, protože poslední zkušenosti s inserty od výrobců nemám dobré a stejně ho vyhazuji a zařizuji vlastní. Teď jen najít čas to otestovat po stránce herní.
15.11.2019 12:45:24

...
Taky včera přišlo. Insert žádný, ale alespoň jsem tam mohl nacpat volné hexy a desku k nim. Nic jiného se do krabice nevejde, ještě že jsem nebral rozšíření 5. a 6. hráče ;-) Ještě jsem to nehrál, ale podle pravidel mi to přijde zajímavější než hodně protěžované Tapestry...

15.11.2019 13:34:57

MikeDundee
moje řeč, jen mít ten čas. Tohle mě zaujalo už tím vizuálem (což o Tapestry říci nemůžu) a na "živo" je to ještě lepší. V první chvíli mě zarazilo že to nemá insert, ale bez něj je to vlastně lepší. Do krabic jsem v pohdě dal i 6-5 hráče, protože nemám modulární desky.

15.11.2019 13:59:55

tak ja tam dal i variabilni plan a 5-6 hrace. Otazka je jak to bude s hratelnosti, jeste jsem ani vlastne neotviral pravidla, kazdopadne srovnani s Tapestry asi neni na miste, ty hry budou uplne jine. Spis cekam mozna srovnani s Runewars? Ale to jen tipuju.. ;)

15.11.2019 14:12:35

civilizační hra
- měla by to být civilaziční hra s workplacementem a area controlem - uvidíme, uvidíme

15.11.2019 14:19:48

Era

Na kolik vysla hra na kickstarteru? A kdy se asi tak muze dostat k nam do eshopu? Nevite nekdo?

15.11.2019 18:05:48

Essen
Já ji už mám nějaký pátek doma a pustil jsem se do pravidel. Pravidla jsou celkem dost tragická, ale ta hra bude nářez na druhou. Na BGG jí roste hodnocení, teď už je na 8.7.
Nevím jestli se dá k něčemu přirovnat. Nevyzpytatelné a originální souboje (jsem zvědav jak to bude fungovat).. Poměrně slušná hloubka..
Rozhodně má vysokou prioritu na mém seznamu her k zahrání... Za předpokladu že dám ty pravidla :-D

15.11.2019 18:25:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mr. Jack
Mr. Jack
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas