nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Equinox

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Piatnik
Plan B Games
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

V den rovnodennosti (ang. equinox, lat. aequinoctium) se scházejí na kraji kouzelného lesa různé magické bytosti. Zde se utkají v magických výzvách a porovnají své schopnosti. Jen ti nejlepší vstoupí do legend a bájných příběhů! Sázejte na magické bytosti a doufejte, že vydrží až do konce turnaje. Chytrým zahráním svých karet a využitím speciálních schopností můžete ovlivnit průběh událostí, přičemž napětí vzrůstá každým krokem. Z 8 bytostí budou jen 3 nejlepší hodny své pověsti. Vsaďte hned a budete se kouzelně bavit! 

Equinox je abstraktní hra pro 2-5 hráčů od 8 let na 40-60 minut. 

Příprava hry:

Nachystá se 8 hrdinů, karty kol a krásné sázecí kameny.

Průběh hry:

Nejprve vsaďte na svého favorita: buď veřejně, nebo tajně. Následně ovlivněte bojovou kartou sílu magických bytostí a použijte speciálních schopností, abyste mohli vyřadit konkurenci. Poté se zbavte bojových karet vyřazených bojovníků a doberte si do 8 karet. Dále hraje totéž i soupeř, dokud všechny magické bytosti nemají bojovou sílu a utkají se v daném kole. Nejslabší vypadává a hraje se kolo nové.

Konec hry:

Na konci hry zbývají pouze 3 magické bytosti s nejvyšší silou a tyto se stávají legendami rovnodennosti v magickém lese. A naši hráči si počítají nasázené body na tyto vítěze.

Autor: Norka

Vybíráme z aukcí

Marvel Champions: The Card Game – Hulk Hero Pack
Marvel Champions: The Card Game – Hulk Hero Pack
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 7 dnů