Epic Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Epic Card Game

Kdyby někdo chtěl, mám odkazy na PnP verzi k odzkoušení - je tam 60 karet a pravidla (oproti 120 + stretch z full verze)
2.7.2015 08:03:53

termin
Na KS byl deliery date "Sep 2015", myslite ze to stihnou? uz se na to tesim! Skoda toho posledniho stretchgoalu, appka by se asi hodila....

2.7.2015 14:05:30 | Upraveno autorem (porovnej)

nákup přes kickstarter
neplánujete někdo koupit? Že by se dalo spojit nákup. Nejsem moc dobrý angličtinář a tak jsem nepochopil, jestli ta cena je s dopravou, popř. kolik je doprava

2.7.2015 14:12:36

Nathanael
Tos prisel krapet s krizkem po funuse, kampan skoncila. Ja jsem vzal jednu krabici navic a nejspis ji pak hodim sem na bazar, tak si ji dej do wishlistu a treba ti na podzim prijde mejl ;)

2.7.2015 14:43:30

ups
kurnik :-)

2.7.2015 14:50:48

solo
Me spis nez ta apka mrzi, ze v tom poslednim stretch goalu byla i moznost hrat solo nebo koop.

Nathanael> taky pravdepodobne budu mit jeden 1 balik navic, takze bat se asi nemusis.

2.7.2015 15:05:37

Duirin
Mas pravdu, ten coop na tom byl nejlakavejsi

2.7.2015 17:26:42

solo
Duirin: na KS někdo vymyslel a zveřejnil pravidla pro solo hru, kde pravidla pro hráče zůstávají stejná. Změna pravidel je pro "ghost" playera, který hraje proti tobě. Zatím jsem nezkoušel, ale vypadá to zajímavě.

https://docs.google.com/document/d/17lurJYX4EWzn34qmkfS9M291pyZvyGUbTm8ISalrEpQ/edit

6.7.2015 20:12:03 | Upraveno autorem (porovnej)

doplňky k pravidlům
Na KS se ještě objevili odkazy na užitečné doplňky k pravidlům.

slovník pojmů: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11s1VQcj4cJ1WE43h-Pj8zTtrNnk_igp5p-rHQLJAyPU/edit#gid=0
diagram herního tahu: https://drive.google.com/file/d/0B3dJ70dExiQwcGJlNDNrLVprcUU/view
ukecanější popis herního tahu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JdLGWKbbFyrunhsvjR1NWDQBw1HM7u-k42AWAI1V3mE/edit#gid=0

6.7.2015 20:16:04

Jedna nebo dvě krabičky?
Tak nad tím přemýšlím, zda je lepší koupit alespoň ty 2 krabičky, než jen jednu (vzhledem k tomu, že bude možnost ještě přikoupit).. Jaký máte vy názor? Primárně budu hrát asi ve dvou lidech, je možné že semtam to zkusíme ve více.

Ale jde mi o to, že s těma dvěma krabičkama, asi bude zajímavější ten draft nějaký a stavba balíčku.. Přeci jen tohle mám trochu zažité u magicku, že když se člověk chtěl na něco specializovat, tak si tam tu kartu narval víckrát :)

13.7.2015 08:18:17

Epic Card Game - backerKit
Tak oddnes mám otvorený obchod na nákup a doplnenie mojej objednávky na epic card game. Okrem toho, že si môžete vybrať štandardne všetko okolo epic card game (základ+promo 20$, základ 15$, Angelic Protector alebo Angelô of Death play mat 20$/kus).
Tak tu mám v ponuke aj starý dobrý STAR REALMS, samozrejme základ nie je až tak zaujimavý, ale možnosť si doobjednať úplne nový STAR REALMS COLONY WARS 15$ alebo STAR REALMS CIOLONY WARS + GAMBIT 21$ to je taký bonus navyše.

No a inak tu vyvstáva otázka, či si zobrať ten základ jeden, alebo nakoniec až 3, aby si hráč mohol kombinovať balíček až tak, že použije sem tam tri rovnaké karty. Tož otázka. S print and play verzie sme si si parkkrát zahrali, väčinou ideálne len tak, že sme spojili dve a dve rasy proti sebe, vždy rôzne a hra bola určite zaujimavá ale celkovo nezdielam pocity, že by sa mi to pozdávalo kombinovať balíček až tak, že by sa hralo s pár kartami, ktoré by som mal až 3 krát v balíčku. Uvidíme.

Ak by niekto chcel niečo s vyššie uvedených balíčkov, vieme sa dohonúť a doručiť v rámci Bratislavy a okolia osobne, prípadne poštou v rámci slovenska, tak sa neváhajte ozvať. Pár dní počkám.

14.8.2015 07:29:35

epic
já si přihodil ještě jednu tu KS krabičku za 20$, uvidím jak mi bude stačit na hraní jedna, případně přihodím i tu druhou, ať máme možnost využít 2 ks jednotek co se nám hodí do decku, ale když uvidím, že stačí jedna, tak tu druhou i s bonusama odprodám dál :)

14.8.2015 08:49:06

shipping
Tak už pomalu začínají přípravy na rozesílání (We estimate that picking, packing, and order processing will take about two to three weeks), no uvidíme jak dlouho to pojede na lodi, ale doufejme, že někdy v příštím měsíci už to budem mít :)

3.9.2015 09:44:10

shipped
Tak už je na cestě :) jsem zvědavý a těším se :) tak snad za cca 3 týdny

22.9.2015 09:59:56

Epic vs. Magic
Tak jsem si přečetl popis hry od Zairyho. Líbilo se mi hlavně to , že se "nejdná o sběratelskou hru". Když ale hra vyšla ve 2015 a ve 2016 vyšly 2 balíky rozšíření, tak už tam žádné rozdíly nevidím :-( Jak to teda je?

22.3.2018 14:36:52

Epic vs MtG
Sberatelsky znamena, ze v boosteru mas nahodny mix karet s predem danou cetnosti rarity. Nesberatelska hra je koncipovana tak, ze kazde rozsireni obsahuje stejnou sadu karet. Nekupujes tedy naslepo. Ja mam Epic docela rad na takovej ten domaci draft. Sejdem se 4 kamaradi, karty rozdelime do nejakyho poctu balicku a vsechno rozdraftujem. S dalsima rozsirenima je pak vetsi a vetsi card pool, ale jelikoz jsou vsechny karty jen jednou, tak neresime raritu a draftujem vsechno. Ale na nejake turnajove hrani, kde mas kazdou kartu nekolikrat a balicek tvori i nejakou synergii to paradoxne nevidim. Tak by me ta hra nejspis vubec nebavila. A navic tu neni hracska zakladna.

22.3.2018 23:20:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sejmi jednorožce!
Sejmi jednorožce!
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas