Endeavor: Age of Sail

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Endeavor: Age of Sail - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Burnt Island Games
Czacha Games
Grand Gamers Guild
Autoři: Carl de Visser
Jarratt Gray
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Tak už máte někdo nahráno? Já zatím jen rozbalil a nastudoval pravidla, ale je to kraaaasa!
23.9.2018 21:05:11

Kvalita komponent
Taky jsem si zatím jen zvládl přečíst pravidla... asi asi mám moc her v backlogu na to, abych to dostal an stůl brzo. I když tohle není složitá hra, tak třeba se poštěstí dřív než jiné.

Každopádně já moc nadšený nejsem. Ty hráčské desky jsou podložené hodně slabým kartonem, já je mám naštěstí ohnuté jen lehce. Insert je z nějakého hodně tenkého plastu, takže mám obavy, že se časem natrhne. Žetony blokád jsou potištěné jen z jedné strany (přitom ve hře se na ně díváš z obou stran) a populační disky byly slepené k sobě a vzájemně obarvené. Nic katastrofálního, ale nepříjemné tak čí tak.

23.9.2018 23:37:08

Kvalita komponent
Souhlasim s Borghalem co se tyce kvality komponent. Mam s tim stejny problem. Bile zetony to kvuli slepeni schytali nejvice.

24.9.2018 05:02:04

Narocni
Vy jste narocni! ;). Double layered desky hracu, mini inzerty pro komponenty kazdeho hrace / desticek budov, hromada drevenyho materialu.. a hlavne ta hra bude imho peckova, mnam, doufam, ze to dostaneme na stul uz ve ctvrtek.. ;)

24.9.2018 08:44:11

Onas
Tak narocny, jak se to vezme...

Inserty jsou super to jo. Ale asi 3 ty male mam lehce pomackane, takze budu doufat ze vydrzi

Slepene zetony to je imho celkem ostuda u KS projektu. Takovou blbost jako smichat vsechny barvy dohromady rrrjsjdhdjdjdhddo jednoho pytliku jeste za cerstva kdy neni 100% vyschla barva to nedalaji ani u her za par korun.

Ty desky hracu mely byt jednou tolik tlustci aby se neprohybaly. Navic jsem si pri rovnani do krabice malem prorazil palcem jedno to okno na budovy. Lehce to zakrupalo, ale nastesti to drzi a nic se nestalo.

A tech blokad jsem si ani nevsimnul ze jsou potistene jen z jedne strany. Kdyz uz delam nejaky KS streatch goal, tak poradne ne?

Co se tyce hrani, tak jsem kdysi hral puvodni Endeavor/Mořeplavce a extra me to nenadchlo, ale to proto ze to bylo takove suche ty komponenty a bylo tp v dobe kdy jsem spise ujizdel na ameru. A navic jsem o hral jen ve 2. Tahle nova verze vypada o dost lepe, je rozsirena o ty scenare, hraju ted spise eura a vzdy ve 4 lidech, takhe ocekavam lepsi zazitek. Pravdepodobne budeme testovat ve ctvrtek.

24.9.2018 09:12:06

Příjemná záležitost.
Sedla mi víc než Brass: Lancashire a připomněla Historia.
괜찮아

8.5.2019 00:32:13

Super

Za mě spokojenost. Mám KS verzi a s žádným problémem s kvalitou jsem se nesetkal. Herně je to dobré. Z mechanik je cítit velký potenciál, který mi ale připadá lehce nevyužit. I tak je ale hra nadprůměrně dobrá a věřím, že rozšíření plánované na rok 2020 s ní ještě zahýbe.

30.9.2019 11:18:29

Vybíráme z Bazaru

KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas