Empatia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jan Vodička
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy? Hráli jste ? jaké to je?

Viděl jsem v obchodě, hráli jste někdo? můžete doporučit? nic o této hře nevím...
8.10.2017 18:59:03

VLT

Líbilo se
Hráli jsme poprvé o víkendu a líbilo se nám to. Bude to sedět těm, kdo mají rádi Dixit (jehož kartičky by se určitě také daly použít). Pro základní hru je podle mě třeba, aby se lidi trochu víc znali (hádáte, co se bude hráči líbit), víc nás oslovila kooperativní varianta, kde jsme nechali plavat doporučený způsob nápovědy (dvě slova) a hráli "dixitově" - tudíž hráč mohl jakýmkoli způsobem komunikovat téma, které podle něj spojuje tři ze dvanácti vyložených karet.
Přestože v tu chvíli hráč, který téma definoval, vlastně nehraje, bylo hrozně zajímavé poslouchat diskuzi, ve které se spoluhráči snažili odhadnout, co měl na mysli a zvolit správné karty.
Na druhou stranu myslím, že to bude hra, která se líbí jedné určité skupině lidí a ostatní zas tak moc neosloví.

16.10.2017 09:52:47

Spíše zklamání
Není to špatné, ale úplně dobrý pocit ze hry nemám. Není to tak čisté jako Dixit... navíc jsou karty naprosto neprakticky ohromné (takže spojení s Dixitem nefunguje, naopak by to šlo). Hrál jsem tedy kompetitivní variantu ve 3 lidech, ale karty hrozně rychle došly a pak už hraní vlastně nedávalo moc smysl. Některé karty mají hezké ilustrace, ale velká spousta se mi spíše nelíbila.
P.S. Dixit mám opravdu rád, tohle mi nesedlo. Doporučuji zkusit hrát pravidla Empatie s kartami od Dixitu.

18.10.2017 00:04:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe
Robinson Crusoe
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas