Eldritch Horror: The Dreamlands

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Eldritch Horror: The Dreamlands - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eldritch Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Nikki Valens
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Tímto bych chtěl převelice poděkovat Froggerymu za překlad tohoto rozšíření, které určitě vyžadovalo nemálo jeho času a úsilí, a za jeho nezlomnou vůli pokračovat v překladu i dalších rozšíření. Ještě jednou díky!
8.2.2018 01:43:02

Hrutwang
Díky :)

8.2.2018 07:05:56

Poděkování
I já bych se rád přidal k poděkování Froggerymu za překlady rozšíření. Byli to právě Froggeryho precizní překlady, které mě přesvědčili k zakoupení této hry a postupně i všech rozšíření.
Díky za skvěle odváděnou práci.

8.2.2018 14:11:47

Poděkování

Rovněž bych chtěl poděkovat za skvělou práci a rovnou i zeptat, jestli jsi neuvažoval o formátu oboustranném přímo na tisk. Přemýšlím jak to ted co nejlíp udělat zkoušel jsem karty i laminovat.... :)

Jinak fakt ještě jednou díky, osobně bych to zvládl snad i v ENG :), ale ne všichni s kým hraju umí, takže obrovská pomoc.

9.10.2018 22:44:24

xDante1986
Dík. No překlady řeším strkáním ke kartám do obalů, proto jsem tohle nějak neřešil, dřív jsem se snažil aspoň oboustranné karty rovnat na stránky tak, aby to bylo na oboustranný tisk, ale přiznám se, že jsem teď rád, že vůbec dotáhnu do zdárného konce překlady karet, které mi sežerou hodně času a tyhle věci navíc už se mi řešit nechce, raději se vrhnu na další překlad. Přerovnat by to mělo jít v pdf editoru nebo ti můžu poslat docx verzi, kde si to můžeš přerovnat ve wordu, kdyžtak napiš do pošty. Co se týče skenování rubů karet a přidělávání do tiskových souborů na oboustranný tisk, to opravdu řešit nebudu.

9.10.2018 23:21:27

Vybíráme z Bazaru

Drako: Zlobři a rytíři
Drako: Zlobři a rytíři
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas