Eldritch Horror: Signs of Carcosa

xxxxxxxxxo hodnoceno 12x (Seznam vlastníků)

Eldritch Horror: Signs of Carcosa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eldritch Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad!

Děkuji moc za překlad! Dlouho jsem na něj čekal :)
22.8.2017 11:49:18

...
Připojuji se k poděkování. Překlady dalších rozšíření jsou vynikající a tohle určitě nebude výjimkou.
Sám jsem si překládal jednu hru do grafiky a vím, jak obrovské množství práce za tím je.
Ještě jednou díky!

22.8.2017 13:46:54

Překlad
Díky, jinak kdyby byla někde nějaká chyba nebo nesrovnalost tak napište do pošty, sice to vše několikrát kontroluju, ale vím že stoprocentně to člověk neuhlídá a nějaký překlep v tom kvantu textů uteče.

22.8.2017 15:46:07

to Froggery
Ahoj,

díky moc za překlad materiálu, je někde prosím i překlad pravidel pro toto rozšíření?

J.

31.1.2018 09:23:11

Jilut
Pravidla jsem nedělal, bohužel mám pořád hromadu překladů co bych potřeboval dořešit a pro mě jsou prioritou karty a herní součásti, takže pravidla už nedělám, aby to šlo aspoň o trošku rychleji, ale zrovna tady mám pocit, že se žádné nové pravidlo neobjevuje a platí ta uvedená už třeba v Under the Pyramids, kde se asi prvně objevily žetony zhoršení a kde je myslím i pravidlo pro postup v aktivním mystériu a ty jsem ještě překládal.

31.1.2018 10:06:47

to Froggery

Super, díky moc za info. Aspoň vím, kde to hledat. Ještě jednou díky moc za naprosto úžasnou práci, kterou tady děláš pro hráčskou komunitu....(jako spousta dalších dobrovolníků...)

31.1.2018 11:29:11

Jilut
Dik, brzy budou i zbyla rozsireni k EH ;-)

31.1.2018 12:57:45

Froggery
Ty mě snad donutíš koupit i zbylá rozšíření :-)

31.1.2018 19:34:30

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa: Duel + rozšíření Panteon
7 Divů světa: Duel + rozšíření Panteon
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 13 hodin

Offcanvas