Eldritch Horror: Mountains of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Eldritch Horror: Mountains of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eldritch Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Popis: Pokračující aktivní záhady

Reaguji na popis společenské hry, konkrétně na přidaná pravidla "Záhady: Pokračující aktivní záhady". Spíš bych to přeložil jako pokrok/postup v aktivní záhadě. Co jsem viděl v pravidlech, tak se podle mého nejedná o vyřešení některých úkolů, ale právě dílčí úspěch v řešení aktivní záhady. Např. pokud potřebujete k vyřešení záhady umístit určitý počet žetonů (např. stop) na kartu, díky "pokroku v záhadě" umístíte takový žeton ihned..

Podle mého názoru tedy můžete řešit záhady i mimo zadaný úkol..

Pak bych ještě zmínil "Prelude cards" tedy počáteční karty, které mohou změnit úvodní rozestavení hry a přinášejí další příběh do hry (např. mohou přidat desku Antarktidy, i když nehrajete proti Elder Things a již zmíněné karty dobrodružství)

Jinak moc pěkný popis :-)
15.1.2016 17:49:43

reakce
Díky za reakci - je pravda, že jsem si přesně s tímto problémem nevěděl rady a vlastně tak trochu pořád docela nevim o co jde (ale asi máte pravdu s vaším popisem), takže někdo povolanější by to měl doplnit, prosím.
Prelude cards jsou zmíněny v popisku Strange remnants a přišlo mi trochu zbytečné dávat je i sem, i když podle data vydání by to sedělo líp.

25.7.2016 20:52:58

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne Winter edition
Carcassonne Winter edition
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas