Eldritch Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Nikki Valens
Richard Launius
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Arkham vs. Eldritch vs. Temné znamení

Ahojky, předem říkám, ze jsme velcí fandové jak Arkhamu, tak Temného znamení. Uvažujeme o koupi české verze Eldritche. Jak moc jsou tyto tri hry podobne? Má to smysl, kdyz vlastníkem AH a TZ? Díky za názory
18.11.2015 13:01:30

EH wins
Pro mě to vyhrál EH takovým stylem, že jsem svůj AH nehrál snad dva roky a radši ho prodal, než aby se na něj prášilo. Je to sice víc Indiana Jones, ale ten vždycky přežije, zatímco tady ti naši kluci spíš chcípaj (btw Monterey Jack podle flavour textu spustí jeden takový doom).

Arkham je taky určitě spoko, ale co mi na něm strašně vadí je soubojový systém, který je v EH mnohem líp promakaný a je to asi hlavní důvod, proč bych mu dal přednost.

Po letech intenzivního hraní (myslím, že jsem odehrál už tak 100 her určitě) se vůbec neomrzel a o nějaké repetitivnosti nemůže být řeč, pro mě je to top (ale srovnávám pouze s AH a Temným znamením, které mě nebavilo absolutně, teď jsem začal očuchávat Mansions of Madness a mam obavu že to možná EH na top pozici neustojí).

Za nutnost ale považuju minimálně jedno rozšíření, ideálně velké (MoM nebo UtP), bez rozšíření hra vypadá, jako by z ní FFG schválně uřízli Yiga (Forsaken Lore) a pár dalších mechanik a hru vypustili do světa zmrzačenou.

13.1.2017 12:16:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Říše snů
Říše snů
Akt. cena: 1 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas