Temné znamení: Prokletí faraona

xxxxxxxxxo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Temné znamení: Prokletí faraona - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Temné Znamení
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Styl rozšíření

Ahoj. Jen rychlý dotaz zda někdo nemáte víc informací.
Je to rozšíření, které "rozšiřuje" ve stylu Neviděné síly nebo spíš "překopává" ve stylu Brány Arkhamu?
26.2.2018 14:05:59

překopává...
ve stylu GoA

Ve zkratce: vyšetřovatelé řeší záhady v Egyptě, nový balík dobrodružství, nový mythos deck. 3 noví prastaří (jeden z nich je vytuněná verze základního) a 7 nových vyšetřovatelů.

26.2.2018 14:15:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Styl rozšíření
Já bych to přeformuloval. Neviděné síly "rozšiřují" a Brány "překopávají a rozšiřují". Faraón jen "překopává". Narozdíl od jiných velkých rozšíření, komponenty z Faraona se do hlavních balíčků nepřidávají, s vyjímkou 8 monster a 4 spojenců. U 3 nových prastarých a 6 vyšetřovatelů si nejsem jist, jestli se dají přimíchat a použít třeba jen v základu. Ale žádné nové předměty, kouzla, události atd. tentokrát nejsou.

Komponenty z jiných rozšíření se tedy ve Faraónovi použít dají, naopak to ale neplatí.

26.2.2018 14:26:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Poděkování
Díky oběma za odpověď. Já se každopádně budu těšit na nějaké recenze neb Elder Sign doma můžem :-).

26.2.2018 14:56:23

Radim
Ahoj,

Jak psal Radim, takže to mám chápat jak? Faraón je tedy samostatně hratelné rozšíření bez základní hry? Jsem trošku zaskočen protože včera když mi dorazilo rozšíření neviděné síly, tak opravdu jsem to přimíchal, dost by mě mrzelo, že tady to jde úplně mimo.

Díky,
xDante1986

5.10.2018 07:04:25

Ne, není...
Pro hraní potřebuješ základní hru, ale jedná se o větší rozšíření ve stylu BA. O víkendu bych měl natočit unbox, kde to vše vysvětlím

5.10.2018 08:34:30

xDante1986
Mrzet tě to nemusí. Chápej to jako různé herní režimy. Se skupinou si řeknete: "Vyrazíme dnes do muzea, nebo raději odplujeme do Egypta?" A podle toho si vybereš balík s kartami. A když si koupáš Brány Arkhamu, tak si ještě přidáš otázku, zda nechcete vyrazit do Arkhamu :).
---
Autor hry Velryby ničí svět

5.10.2018 08:44:42

Pelly
Tak to se budu na unboxing těšit ;-)

5.10.2018 11:17:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Česko hrou
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 10 hodin

Offcanvas