Eclipse: Second Dawn for the Galaxy

xxxxxxxxxo hodnoceno 99x (Seznam vlastníků)

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 200 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Touko Tahkokallio
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co se vyplati dokoupit


Dobry den tlama prodava hodne addonu z ks kampane poradili byste co se vyplati dokoupit z kampane dekuji :)
5.2.2021 20:36:53

Můj názor
Mám komplet verzi z KS, hráli sme to asi 6x.
Za mě:
Playmat - rozhodně ANO, bez něj bych to hrát nechtěl.
Minor Species, Galactic Events, Rift Cannon - pokud to budeš mít už dostatečně ohraný, tak ano.
Stojánky na lodě a Terran ships - podle vkusu, nutné to není.

5.2.2021 21:07:40

záleží
záleží čo hľadáš - malé rozšírenia rift cannon, minor species a galactic events pridávajú nové veci - síce mám len základ pôvodnej edície takže neviem posúdiť ako výrazne ovplyvňujú hru, to už záleží na tebe či sa ti to oplatí za tu cenu kúpiť ale určite to bude príjemné spestrenie:)

stojany na lode, playmat, terran lode sú potom čisto vizuálne a to už záleží opäť na tebe:)

za seba by som šiel len do tých mini rozšírení, možno playmat ak by som nemal iné veci čo chcem kúpiť:D

5.2.2021 21:11:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Drk

herní desky
Hrací desku jsem si vytvořil sám a zároveň dost ušetřil. Myslím, že výsledek není špatný.

https://uloz.to/tam/1f6b9f96-88b8-4c06-a939-5b6f7b2f810a

5.2.2021 21:29:38

Ahojte, vyuzijem toto vlakno, ak sa nikto nenahneva :)

Pozeram tuto zaujimavu hru na Tlame a trosku som v tom strateny. Obsahuje dotlac zakladnej verzie za cca 150 eur aj nejake rozsirenia alebo ide len o ten zakladny Terran pledge, ktory bol na KS? A lode Terranov su len kozmeticke rozsirenie? Alebo tam su aj nejake ine lode? Vopred vdaka!

18.1.2024 07:13:38

K této hře opravdu nepotřebujete absolutně nic. Hrál jsem původní eclipse asi 20x ten nový asi taky 20x a opravdu není nic potřeba. Pokud vás to bude bavit, dokoupite. Pro mě je to top1 a ještě jsem nedokoupil vůbec nic. 

18.1.2024 07:25:55

Taky mám Eclipse v top 30, mám za sebou nějakých 30 partií a souhlasím, že vysloveně potřeba není nic, ale ty mini rozšíření hru oživí. Takže bych je doporučil 

18.1.2024 08:29:14

Souhlasím, nejsou potřeba. Doporučil bych ale k základu pořídit: Rift Canon, Galactic events a Minor spieces. Ty lodě důležité opravdu nejsou, možná bych vzal ještě ty stojánky, ty v základu asi také nejsou (ale také to není důležité).

18.1.2024 08:46:44

Vejdou se vám lodě se stojánky do insertu? Teď jsem dokoupil a jsem z toho rozčarován, protože to do té krabičky nejsem schopný narvat

3.4.2024 20:08:01

@jkocour Nevejdou. Každopádně během hry většinou postavíš jen pár těch velkých lodí, takže je dát na stojánky není takový problém. Rozhodně nemusíš před hrou dávat na stojánky všechny lodě. Jinak mám stojánky v sáčku v krabici vedle pytlíku s žetony a to se vejde úplně v pohodě.

3.4.2024 20:34:18

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 20 hodin

Offcanvas