Eclipse - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Lautapelit.fi
Autoři: Touko Tahkokallio
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rada ku kúpe

Zdravím,
zvažujem o kúpe hry a neviem sa rozhodnúť preto prosím nejaké rady:) Ide mi hlavne o toto:

1.) Pravdepodobne to budem hrať s kamarátmi, ale to hrávame tak raz za 3 mesiace, preto rozmýšľam nad týmto a nie nad TI4 (cena), poprípade ako to vidíte ako rodinnú hru v 4 hráčoch (ja + brat + naši)? Poprípade aká je v 2 hráčoch? Máme doma cavernu, v porovnaní s ňou je eclipse náročnejšia?
2.) V caverne sa nám nepáči že často treba dlho čakať na svoj ťah (hlavne keď ide niekto na expedíciu) - je to výrazné aj tu? + občas je napätá situácia keď niekto niekomu "vyfúkne" akciu - ako je to s bojom v eclipse - čítal som že nie je prvoradý, dokonca často k nemu ani veľmi nedochádza? Teda je hra vhodná aj pre málo konfliktných hráčov? (mne to nevadí, ale musím myslieť na zvyšok :D)
3.) Z toho pramení predposledná otázka - ako je to s atmosférou? Nie je to príliš suché keď sa nebojuje? A porovnanie napr. s Sidovou Civkou (čo sa týka atmosféry, viem že sú to dosť odlišné hry)
4.) Posledná otázka - našiel som že vychádzala druhá edícia na kickstartri, kde teda čo som pochopil je hlavne vylepšená grafika a sú nejaké drobné úpravy/vylepšenia - avšak cena sa tam pohybovala okolo 100 dolárov + som nenašiel kedy pôjde do retailu - oplatilo by sa na ňu čakať, keď tu v bazári ju predpokladám zoženiem za podstatne lacnejšie?

Diskusie som čítal, ale v rozhodovaní mi to veru nepomohlo, preto zakladám túto diskusiu, za prípadné odpovede vopred ďakujem:)
13.4.2020 13:30:04

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý svět- Skellige pouze rozbalené
Zaklínač Starý svět- Skellige pouze rozbalené
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas