Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podobné hry

...začetla jsem se do pravidel a zdá se mi to fakt vymakaný, jenže nemůžu skousnout ten postapo kabátek (zombíky, Francka Einsteina a podobnou havěť). Neznáte něco dost podobnýho, co se týče těch taktických orgií, ale v jiným prostředí?
17.8.2012 13:24:02

ta
hehe.. no veru ze ne.. Ale skuste skombit dracak a ASLko, hrat to ako jednu hru by mohlo byt zaujimave;)
inak zombaci imho nesu postapo, prave naopak! :P

17.8.2012 15:44:55

opčík
...zombíky ve spojení s Jackem Sawem nedáváme :-))) Ale ta taktika...ochich oj, to vypadá fakt úchvatně...

17.8.2012 15:58:16 | Upraveno autorem (porovnej)

ta"jemna"
Jak pise .opcik, nic takoveho poradne neni, ale ja hral treba SW miniatury a princip byl podobny. Velka mapa po ktere pobihali lidi s figurkama. Byly to takove sachy s kostkou. Nebo D&D miniatury nebo podobne se tomu blizi podle me. Zajimavy je trebas i Tannhauser, ackoli tam je to dost omezene co se pohybu tyce, kde muzes chodit jen po vyznacenych cestach.

17.8.2012 16:05:08

ta
a-ha! ..kazdopadne, keby ste sa boli byvali ukazali na WC* uz by ste to sawo davali! ;))
(ps. jj, fakt super, odporucam:P)
WC-warcon'12

17.8.2012 16:06:54 | Upraveno autorem (porovnej)

.opčíku
neboj, vzpomínám na minulej Warcon, jak ti žiarily očká uhranutá ER! No, radši ta pravidla schovám na dno skříně, abych neupadla v pokušení.

17.8.2012 16:46:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Chronicles Of Drunagor: Age of Darkness Apocalypse
Chronicles Of Drunagor: Age of Darkness Apocalypse
Akt. cena: 700 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas