Dungeonology: The Expedition

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Dungeonology: The Expedition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 105 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Don't Panic Games
Last Level
Ludus Magnus Studio
Autoři: Danilo Guidi
Diego Fonseca
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hral to už někdo?


Mě by tahle hra lakala, ale na zahraničních webech, píší, že jsou náročnější pravidka, ale hlavně že hra po pár partiích prestane bavit, má s tím někdo zkušenosti?
13.4.2021 21:23:27

Ja som to hral raz, cca pred rokom, kamarát to má a keď skončí pandémia, určite sa ku tomu vrátime. Neviem ku tomu veľa čo povedať, nakoľko si to až tak nepamätám, ale viem že sa mi to páčilo. Pravidlovo to bolo trošku zložitejšie, ale žiadny masaker. Tak mierne nad priemer, nie je to úplne rodinná hra no. Čo sa mi páčilo, bol tam ten pocit, že sa postava zlepšuje a mal som aj pocit, že sa to dá hrať rôznymi cestami, ktorú trochu predurčí úvodná postava.

-------------------------------------------------------------------
".. dobré, dobré, len v tých súbojoch mi chýbajú kocky..."

13.4.2021 21:41:06

Neplánuje prosím někdo překlad pravidel?

22.11.2022 22:27:58

Hru mám přes kickstarter, hrál jsem 2x, ani jedna z mých deskoherních skupin to nechce hrát znovu. Hra není vyloženě špatná, po vícero hrách asi i lepší, jen my máme spoustu her, tak se nám nechce investovat čas.

Co se týče záporů:

  1. Strašný rulebook, číst to je za trest + pravidla jsou trochu přeplácaná na to, jak jednoduchá hra to ve výsledku je (tuším, že v druhé vlně kickstarteru měl jít upgradovaný rulebook, ale nemůžu říct, neplánuju rozbalovat)
  2. Na nás příliš konfliktní a zajímavé věci přestanou být zajímavé, když se to točí furt dokola, protože každý sabotuje každého

Klady:

  1. S rozšířením spousta možností jak to hrát i různých postav a prostředí, závěrečných bossů, pokud se člověk dostane do fáze, že nemusí číst rulebook a hledat jednotlivá pravidla, tak každá hra bude jiná a zábavná
  2. Produkční hodnota, celá hra je krásná, všechny komponenty kvalitní. Figurky je radost pohledět (těšil jsem se, že si je namaluju, bohužel hru budu prodávat, tak už na to nepřijde)
  3. Velmi konfliktní, kdo má rád ten pocit, že zařezává ostatní v každém tahu, tak ten si to užije

Budu prodávat kickstarterovou edici s většinou rozšíření (krom těch závěrečných, které přidali po kampani, kdy už jsem měl core game a věděl, že to není hra pro nás), první vlna hraná 2x, druhá vlna nerozbalená. Kdyby měl někdo zájem, klidně napište zprávu, jinak až budu mít čas to hodím do aukce

23.12.2022 10:14:46

Kdyby někdo chtěl nahodím na burzu.

29.5.2023 14:48:49

Mám poslední kopii navíc.

Na burze běží kup teď- sledují 4lidi. A pak nic.

Teď jsem stáhl cenu a dal aukci - za jeden den sledují 3lidi.

Co všichni pořád sledujete? Nechápu…

16.4.2024 12:58:53

Už opět sledují 4lidi.

Tak přihoďte a nesledujte.

 

18.4.2024 15:13:31

:D 

ale ja taky mam inzerat s X sledujícími :) 

Prostě lidi zajímá, za kolik se to prodá atd.. 

 

 

18.4.2024 16:28:01

Já to tedy nezažil, už mi to sleduje 6 lidí. ( minulý inzerát 4).

Většinou mám pár sledujících a hned se hra prodá 

18.4.2024 17:00:20

Vybíráme z Bazaru

Wonderland's War v české krabici
Wonderland's War v české krabici
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas