Dungeon Mayhem - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Jordan Comar
Roscoe Wetlaufer
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vypadá dobře

To vypadá dobře, rychlá karetka pro 8+ ,to zvládnou i mladší, nebylo by vůbec problém to přeložit ,ale když koukám na video tak to není ani potřeba, musím vyzkoušet někde osobně nebo rovnou koupit :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- VYTVOŘIL JSEM KARTY PRO HRY: Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Hero Realms: The Ruin of Thandar | Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game | Loony Quest | a další
22.10.2019 23:19:42 | Upraveno autorem (porovnej)

som

MistrYpsilon
Tuhle hru jsem vůbec nezaznamenal, díky za upozornění ;)
Vypadá dobře, jen co je pravda. Jen to tu rozumě sehnat...

23.10.2019 13:38:39

CZ
Pokud to vyjde, dám ty karty do CZ :) i když to sice není potřeba, ale kvůli dětem, proč ne...

23.10.2019 22:41:59

Super
Tuto hru mam u dlhsi cas a znalost anglictiny tu nie je nejako velmi potrebna. Mozno na prvu 1-2 hry a potom si uz kazdy vedel vybavit kto ma aku specialnu schopnost. Ostatne schopnosti su rovnake u vsetkych narodov. Hra je rychla, zakladna verzia ma 4 rasy + v rozsireni su dalsie 2. Hravame to vacsinou 3, ked sme viaceri (5-6), tak sa rozdelime na skupiny, rozdame si vsetkych 6 rás a tlcieme sa navzajom medzi skupinami. Tu sme si pravidla na toto skupinove kooperativne hranie trochu upravili, aby to fungovalo a ostalo nadalej aj zabavnym. Skupina, ktora porazi druhu skupinu, vyhra. Pripadne to doplnime aj bonusom "zrada" a po skupinovej vyhre sa zacneme mlatit navzajom ... vitaz je iba jeden.

23.10.2019 23:19:08

5+
Jako vstupní deckbuilding se to osvědčilo i pro 5-leté dítě. Za mě za tu cenu super.

26.11.2019 13:34:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@Varouch a co je na tomhle za deckbuilding? Já to hrál včera poprvé a jen dvakrát, ale určitě bych to nenazval deckbuildingem, když si tam žádný vlastní balíček nevytvářím, ale jen vybírám z toho, co mám na ruce a co se mi zase po čase do ruky může vrátit. Díky za odpověď.

3.2.2022 13:49:05

Máš pravdu. Deck tam je, building ne.

3.2.2022 13:57:14

Vybíráme z Bazaru

Papírové doupě: Čmarovné dobrodružství
Papírové doupě: Čmarovné dobrodružství
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas